Kuldne kokaraamat Üle 280 Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Päikesekivi""Eestis kasvavad paplid""Söödagaleega kasvatamise kogemus..""Nähen. Applizieren. Patchwork""Filosoofilised vestlused lastega""Kuritöö ja karistus""Pilkaja 2015/8. Pilke- ja naljaaja..""Hirm pole tähtis""Emmanuelle I""Pereks kasvamine. Käsiraamat (per..""Ajalooline Ajakiri 1999/2 (105) / ..""Ta teeb seda meelega! Mis toimub 6..""1227 fakti, mis sind hämmastavad""Tartu Ülikooli peahoone""Riik ja revolutsioon""Me läksime lahku. Tüdrukute jutu..""Lugu kahest laisast varesest""Eesti NSV floora VII""Peeter Sink: maalid [vaimulik, luu..""Lapsepõlve mõjud""Malerei des Berliner Biedermeier i..""Me hakkame käima. Tüdrukute jutu..""Õpilase atlas (kaasa käiv kaart ..""Tartu Ülikooli audoktorid ja dokt..""Living on an edge: landlocked seal..""ÕSi lätted""Kalendrilinnas aeg ei peatu""Maaelektrimontööri õpik""Eesti Jahimees 2010/ 1/2""Akadeemilise sõudmise tehnika. Õ..""Lumeröökija ehk Üheksa ametit""Ratio studiorum. Õppekavadest ehk..""Ornitoloogiline kogumik III""Lõpp toiduallergiale. Võimalik m..""Demokraatiat õpime lapsest peale...""Imelised linnud. Tiivulistemaailma..""Mütoloogia""Judo""Georg Lurich""Schneidern für alle""Õpetlikke ülestähendusi kõuts ..""Hirundo 2009/2. Eesti Ornitoloogia..""Hulkurid I""Must kokteil pilapiltidest, elik, ..""Terane laps. Aidake oma lapsel and..""Taimestiku ja loomastiku looduskai..""Eesti Lions klubide aastaraamat 20..""Tugevusõpetus""Salaroheline hiis""Emale-isale / Матерям и о..""Lippude maailm""Välisminister"
52 tk kogusumma: 464,84 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti
Autor(id):

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kaja Riikoja
ISBN: 9789985325421
Lehekülgi: 704

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 219x170 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
Sellest raamatust leiad maailma erinevate köökide kõige armastatumaid ja huvitavamaid retsepte alates suppidest ja salatitest kuni magustoitude ja küpsetisteni. Autorid on püüdnud leida iga retsepti parima variandi ja esitada seda nii, et toit alati õnnestuks. Kohandatud on klassikalisi retsepte, millele on lisatud uusi varjundeid või muudetud toitude valmistamist ajapuuduses vaevlevatele kodukokkadele mugavamaks. Autorid on koostanud ka uusi retsepte, mis tuginevad vanadele lemmikutele või on neist inspireeritud. Lisatud on 60 samm-sammulist fotodega illustreeritud „kokandustundi”, mis kirjeldavad toiduvalmistamise põhitehnikaid.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Dr Denis Gingras, Dr Richard Béliveau; eessõna David Servan-Schreiberilt; erialaliselt toimetanud Mart Paberit, Toiduga vähi vastu,
Varrak, 2012, hind: 25,00 eurot

Anne Wilson, Tai köök,
Koolibri, 2008, hind: 4,50 eurot

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,50 eurot

Nadežda Kaarma, Nadja väike koogiabi,
Menu, 2012, hind: 6,00 eurot

Aive Luigela, Hoidised,
Varrak, 2010, hind: 26,00 eurot

Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot

Hilda Ottenson, Hoidised,
Valgus, 1983, hind: 6,00 eurot

koostaja Maire Suitsu, Sõbranna kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2001, hind: 4,00 eurot

Marje Sepp, Saledaks saada, saledaks jääda,
Perioodika, 1994, hind: 4,00 eurot

Marguerite Patten, Jeannette Ewin, Toitumissoovitused artriidi leevendamiseks. Eneseabiplaan ja üle 60 toiduretsepti. Jätke valuga hüvasti loomulikul teel,
Ersen, 2003, hind: 14,00 eurot



Kokaraamatud all on 2340 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee
Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurepärase retsepti, Varrak 2012 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud