Nutika perenaise kokaraamat, Lia Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Nastja. Selgeltnägija""Visualisatsioonitekst: Vadzrad ja ..""National Geographic 1996 May. Vol...""Vähiravi. Toortoit. Tervisepäike..""Unenägude entsüklopeedia. Sümbo..""National Geographic 1998 May. Vol...""Loomakasvataja meelespea""Aabits""Piimatalu majanduskava""Aed kui apteek""Õhtujutud""Sinagi võid ravida. Bioenergia ja..""Pikker 1984/12""Painajalik palverännak""Aed ja mets kui apteek""Vana testamendi teoloogia""National Geographic 1996 July. Vol..""Unenäoteraapia. Unenägude võim:..""Keelehääling""Oota mind ombupuu all. Eepiline ro..""Pikker 1986/19""Roheline tee""Sootaimed. Maaema ravimid""Inimesed soos. Romaan Polesje kroo..""Sinu astroloogiline teejuht aastak..""National Geographic 2011 January. ..""Loomatervise käsiraamat I-III""Pikker 1987/6""National Geographic 1995 March. Vo..""National Geographic 1996 March. Vo..""Alternatiivravi käsiraamat""National Geographic 1996 January. ..""Meelte ja tunnete taimed""National Geographic 2011 October. ..""Pilkaja 2015/12. Pilke- ja naljaaj..""Kohtukutse""Lambakasvataja käsiraamat""Teiniastroloogia. Põhitõdesid se..""TÅ¡empionide eine""National Geographic Eesti 2017 Vee..""Kuupaiste ja roosid""Mineraalainetest ja vitamiinidest ..""Suomea oppimaan""Loomakasvatus kodumajapidamises""Armastus on kõikvõimas… Aforis..""National Geographic 1999 December...""Roheline apteek""Küla teelahkmel""National Geographic 1995 July. Vol..""Castro""Klouni silmaga""Silmuskudumine""Mis ravimtaim see on?""Tapja""Ettelugeja (romaan)""Toitainetesaagis ja valguväärind..""Suhtlemise valgus. Enesetervendami..""Arendage oma meditsiinilist intuit..""Nutriakasvatuse kogemusi Vellavere..""Pikker 1986/2""Hiina meditsiin ravib artriiti""National Geographic 1999 August. V..""National Geographic 2011 August. V..""De Niro. Elulugu""Sinu Hiina horoskoop aastaks 2010...""Ravimine taimedega. Käsiraamat kÃ..""Kristlik ateist""Askeldused päkapikumajas""National Geographic 1995 February...""Suure arsti jälgedes 4""Uusi põllumajanduslinde""Ravimtaimed ja kodused ravivõtted""55 nõuannet arstidelt ja tervenda..""Suurepärane Bardelys""Koekirjad. 300 kaasaegset ja tradi..""National Geographic Eesti 2019 Apr..""Keskaja ravitarkused. Püha Hildeg..""Küülikukasvatus""Ravimtaimed looduses ja apteegis""Ainus probleem""Mälestuskilde Ella Kallasest""National Geographic 1996 November...""Ravimine taimedega. Käsiraamat kÃ..""Küülikukasvatus""Kaks Diane'i II"
85 tk kogusumma: 628,50 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Nutika perenaise kokaraamat
Autor(id): Lia Virkus, Pille Enden
Kujundaja: Külli Kuusik


Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789916601280
Lehekülgi: 320

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 240x170
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
"Perele igapäevane toiduvalmistamine on paras peavalu. Tüdivad ju kõik, kui iga päev hakklihakastet ja kartuleid pakkuda - soovitakse ikka uusi ja vaheldusrikkaid maitseelamusi. Sellest raamatust leiad nii argiseid igapäevatoite kui ka selliseid, mida külalistele tulekul pakkuda. Ahjuroog killukese liha ja ohtra köögiviljaga, pasta mitmel moel, wok- toidud, nostalgiline munakaste, kartuli-hakklihavorm ja viinerikaste – kõik need lihtsad road pakuvad vaheldust igapäevases menüüs. Kõik hea ongi lihtne, seda võivad raamatu autorid kinnitada! Oma perele toitu valmistades tundsid nad vajadust just sellise kogumiku järele, millest leiaks rikkaliku valiku maitsvaid ja meelepäraseid roogi, mis samas aga liiga kulukad ei oleks. Selle raamatu retseptide järgi kokates ei pea muretsema, et toidule tehtud väljaminekud on olnud liiast ja rahakotis valitseb tühjus.
Paksust kogumikust leiad 220 inspireeriva fotoga varustatud retsepti, mille on autorid oma perede peal läbi proovinud ning mille valmistamisel neljaliikmelisele perele saab hakkama vaid 3 – 7 euroga.
Valikus on nii kergeid kui rammusamaid soolaseid roogi, samuti magustoite ja kooke. Lisaks pakuvad autorid leiva-saia küpsetamise ja hoidiste tegemise õpetusi.
Raamatust leiad ka nutikaid nippe ja soovitusi, kuidas pere toitmist säästlikult planeerida.


Tüdib ju igaüks meist tavalisest hakklihakastmest ja kartulitest, ikka soovime ju uusi ja huvitavaid maitseelamusi. Siit leiad nii argiseid igapäevatoite kui ka selliseid, mida külalistele üllatuseks pakkuda. Ohtralt praekartuleid ja tükike liha kõrvale, või pasta igal kujul, wok- toidud, munakaste, kartuli-hakklihavorm , viinerikaste – kõik need lihtsad road on meiegi peredes laual. Kõik hea ongi lihtne Autorid tundsid mõlemad vajadust just sellise raamatu järele, kust oleks ühest kogumikust hea meelepärast rooga otsida ka rahaliselt raskel ajal. Selle raamatu järgi toitu valmistades ei pea muretsema, et toidule kulutamine on olnud liiast.
Paksust kogumikust leiad 220 inspireeriva fotoga varustatud retsepti, mis on autorite perede peal läbi proovitud ning mille valmistamisel saab hakkama 3 – 7 euroga( neljale inimesele).
Valikus on nii kergeid kui rammusamaid soolaseid roogi, samuti magustoite ja kooke. Lisaks pakuvad autorid leiva-saia küpsetamise ja hoidiste tegemise õpetusi.
Raamatust leiad ka nippe ja soovitusi, kuidas pere toitmist säästlikult planeerida. "


Märksõnad:
Hea Lugu
Külli Kuusik
kokaraamatud
toiduretseptid
nõuanded

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Angeelika Kang, Lia Virkus, Šokolaad. Lihtsatest küpsistest hõrkude kookideni,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 20,00 eurot

tekst: Maire Suitsu ; toimetaja Lia Virkus ; retseptid: Harri Ilves, Lia Virkus, Eesti köök. Estonian cooking,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 18,00 eurot

Pille Enden, Epp Mihkels, Lia Virkus, Tõeliselt nutika perenaise kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 16,00 eurot

retseptid: Lia Virkus, Britt Paju, Liina Karron; tekst: Liina Karron, Ehe Eesti köök / Taste of Estonia,
Hea Lugu, 2024, hind: 27,00 eurot

Lia Virkus, Tiina, Lebane, Kaie Mei, Oad, herned, läätsed. Armastus kolme kaunvilja vastu,
Ajakirjade Kirjastus, 2016, hind: 16,00 eurot

Lia Virkus, Pille Enden, Sõstratoidud. Salatitest magusani,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 12,00 eurot

Lia Virkus, Pille Enden; tekst: Maire Suitsu ; toimetanud Velve Saar, Kama. Eesti rahvustoit,
Ajakirjade Kirjastus AS, 2015, hind: 15,00 eurot

Lia Virkus, Pille Enden; toimetanud Velve Saar, Maapirnitoidud,
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 10,00 eurot

Pille Enden, Lia Virkus, Suvikõrvitsatoidud salatitest magusani,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2013, hind: 12,00 eurot

Lia Virkus ja Pille Enden, Õunatoidud. Salatist magusani,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 10,00 eurot

tekst ja retseptid: Lia Virkus, Tiina Lebane; toimetaja Velve Saar, Lõhe ja forell. Kuninglikud kalad meie köögis,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 20,00 eurot

Maire Suitsu; Koostanud: Pille Enden ja Lia Virkus, Tomatiraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 10,00 eurot

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Urmas Jalakas, 76 magustoitu,
Forma Media, 2007, hind: 3,00 eurot

Maiasmoka küpsetised,
Kaalujälgijad, 1999, hind: 6,00 eurot

Hele-Mai Alamaa, Eva-Maria Liiv, Kuidas küpsetada kõige krõbedam küpsis?,
Ajakirjade Kirjastus, 2017, hind: 9,00 eurot

tekstid: Külli Värnik ja Heidi Vihma; toimetaja: Eha Kõrge, Tänapäevane eesti köök,
Varrak, 2018, hind: 16,00 eurot

Eve Kuslap, Korilase kokaraamat: seened,
Nõiaraamat, 2004, hind: 8,00 eurot

Toimetaja Violeta Barysiene, Kööginurk eriväljaanne 5/2012. Supid,
Septyni Menai, 2012, hind: 4,00 eurot

Toimetaja Violeta Barysiene, Kööginurk 2013/3. Lihavõtteroad,
Septyni Menai, 2013, hind: 4,00 eurot

koostanud ja retseptid: Marika Vingissar; toimetanud Tiina Lebane, Kartul ja teised maitsvad juurikad,
Ühinenud Ajakirjad, 2021, hind: 6,00 eurot

Britt Paju, Taimsed argiroad,
Ajakirjade kirjastus, 2016, hind: 10,00 eurot

Antonio Carluccio ja Gennaro Contaldo, Kaks ablast itaallast,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 24,00 eurot



Kokaraamatud all on 2342 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee
Nutika perenaise kokaraamat, Lia Virkus, Pille Enden, Hea Lugu 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud