Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54982 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ahvatlevad sooduspakkumised Ajalugu, militaar ja punanurk Ehitus, tehnika Elulood, memuaarid Eneseabi, psühholoogia, psühhiaatria, pedagoogika, lastekasvatus Esoteerika, religioon Filmikunst, teater, näidendid Filosoofia, loogika Fotograafia, filmitehnika Ilu, mood Ilukirjandus Infotehnoloogia, programmeerimine ja internet Kalandus, jahindus, mesindus Kalendrid, märkmikud KINKEKAART Kodu ja aed Kokaraamatud Kultuur Kunst, arhitektuur Käsiraamatud, teatmikud ja õppematerjalid Käsitöö Laste- ja noortekirjandus Loodus Luule Majandus, poliitika Meditsiin, tervishoid Meelelahutus Miniraamatud Muusika, noodid, laulikud Perioodika (temaatiline perioodika vastavates teemades) Postkaardid, vanad fotod Põllumajandus, loomakasvatus Raamatud enne 1944-ndat aastat Raamatud spordist Raamatud teaduslikel teemadel Reisijuhid, reisikirjad Ristsõnad Seiklusjutte maalt ja merelt Telli endale unikaalne eksliibris Vanad nahkköited VINÜÜLPLAADID Võõrkeelne (foreign books) Õigus Ühiskond ja sotsioloogia XXX (seks)
Ostukorv

"Kivikirved ja püramiidid""Lugu lendavate taldrikutega""Venelased Eestis: ränne ja kohane..""Meeleparanduseta""1000 loomariigi palet""Keiser Babur""Tervislikud joogid. Kiiresti ja ma..""Laulab Laine""Ragne Kõrkjaoja talus""Pakane punanina""Tapa kohe, maksa hiljem""Turms Surematu 1. köide. Tema mai..""Moondatute laulud""Lähivõte""Väikeste inimeste suured küsimus..""Pirukaraamat""Valimik lühinäidendeid III""Täheaeg 10""Vaevademaa""Mälestused I""Uus naine""Salajane jõgi""Anna Cotmani kohtuprotsess""Hääl""Seadusesätted""Laisulega kirjutatud alfabeete""Jänkuke Lota. Üks tore päev""''Mina'' (romaan)""Salaordu""Kümme patust""Практическая псих..""Kuldjalaga voodi""Vanaema teab. Rahvalaule lastele""Onu Albert ja mustad augud""Autode korrosioon ja selle tõrje""Ausalt ja avameelselt. Stagnast pe..""Kummituse surm""Abistav õiglus. 1. osa""Nõuandeid puuviljakasvatajale""Safiirprossi mõistatuslik vargus""Stalin""Walpurgi öö""Süütuke""Nõukogude pedagoogika ja kool 5. ..""Eesti-rootsi sõnastik. Estnisk-sv..""Keemik""Israeli raamat""Mälestused II. Teet Kallas""Lauluraamat. 555 laulu mitmele mai..""Harjumaa. Põhja-Kõrvemaa. Kuusal..""Sallie lood""Edukas suhtekorraldus""Barbara ja sügiskoerad""Eesti NSV teatrid 1958/3""Don Quijote La Manchast""Pereks kasvamine. Käsiraamat (per..""Politseiniku tütar. Saaremaa põn..""Usk, lootus ja ohtlik bluff. Julgu..""Георг Отс / Georg Ots""N. A. Rimski-Korsakov""Ülemus ja tema sekretär""Imperfektsionistid""Tapion matkassa Saarenmaalle""Nii õpetas Luule Viilma""Härra Huu""Международный чел..""Hiiu rand""Muinas- ja vanaaeg. Ajalugu VI kla..""Eelkarastumine""Kannata (2. osa)""Kas see on inimene. Hingetõmbeaeg""Eiseni tänav""Võimalus. Neljas raamat""Sinu sekundid""Näkkas!""Vesta-Linne ja hirmus emme"
76 tk kogusumma: 586,60 EUR

Teema: Memuaarid, elulooline kirjandus
Pealkiri: Punane lahingulendur (sõjamemuaarid)
Autor(id): Manfred von Richthofen
Kujundaja: Jaan Vahtra


Kirjastus: Noor-Eesti
Linn: Tartu
Aasta: 1936
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: August Hanko
Lehekülgi: 174
Sari: Maailmasõja memuaaride sari. Sõjakirjanduse seeria 1/1

Seisukord: kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, lehed koltunud ja kohati määrdunud, pühendus ja tempel sees, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 160 × 220 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, lehed koltunud ja kohati määrdunud, pühendus ja tempel sees, sisu olemas ja loetav


«Kuigi Manfred oli väliselt õrnapoolne ja näilikult habraski, nii et ta vastased arvasid alguses ta punases lennukis istuvat tüdruku, oli ta ometi haruldaselt tugev ja terve, nii et isegi rõuged tal üles ei tulnud. Oma erakordselt hea tervise tõttu ei leidnud ta kunagi põhjust koolist puudumiseks -- oma suureks kurvastuseks.
Kui mitte ainult tugev ei olnud Manfred kehaliselt, vaid ka väga osav, nii et kui ta oli kord oma jala kõvasti vigastanud ega saanud pikemat aega korralikult kõndida, jooksis ta kätel toas ringi.
Palju oli Maailmasõjas väga häid lendureid, niihästi sakslaste kui ka liitlaste poolel. Kuid kindlasti suurim nendest oli Manfred von Richthofen, nagu seda ütleb ka tema allatulistaja kapten A. Roy Brown.»

Originaali pealkiri: Der rote Kampfflieger

Märksõnad:
Esimene maailmasõda, 1914-1918
lendurid
mälestused
sõjalood

Sari: Sõjakirjanduse seeria 1. Maailmasõja memuaaride sari nr. 1

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Raamatud enne 1944-ndat aastat alla viimati lisatud:

Toimetanud: Leonid Tammaru, Kodanlik õhukaitse,
Viljandi Vabatahtlik Kodanliku Õhukaitse Ühing, 1939, hind: 20,00 eurot

Toimetanud: Nigol Andresen, Johannes Barbarus, H. Kruus, Olga Lauristin, Johannes Semper, Oskar Urgart ja A. Vaarandi, Sõjasarv (4. osa),
RK Ilukirjandus ja Kunst, 1944, hind: 6,00 eurot

Liina Kuusental-Alvet, Kanakasvatus,
Agronoom, 1943, hind: 6,00 eurot

Johann Voldemar Jannsen, Uus variser ehk ilma kõrtsita ja kõrtsiga küla,
Loodus, 1926, hind: 5,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Märkmeid surnud majast,
Loodus, 1940, hind: 25,00 eurot

koostanud J. Kallak, E. Kallak, E. Araste, Elavad arvud. Matemaatika õpik algkoolidele. 2 õppeaasta,
Tartu Eesti Kirjastus, 1943, hind: 7,00 eurot

Leida Kibuvits, Paradiisi pärisperenaine,
Loodus, 1934, hind: 6,00 eurot

August Kitzberg, Ühe vana tuuletallaja noorpõlve mälestused I,
Noor-Eesti, 1924, hind: 8,00 eurot

Karl Ristikivi, Rohtaed,
Tartu Eesti kirjastus, 1942, hind: 7,00 eurot

Bjørnstjerne Bjørnson, Jumala teedel,
Eesti Kirjastuse Kooperatiiv, 1936, hind: 8,00 eurot



Raamatud enne 1944-ndat aastat all on 5136 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee
Punane lahingulendur (sõjamemuaarid), Manfred von Richthofen, Noor-Eesti 1936 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud