Surfside’i õed, Nancy Thayer, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54707 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Kelmiküla köök. Lasteaialaste l..""Kodu lugu I""Kakskümmend päeva sõjata (Lopat..""Lilla kuningatütar""Meditsiiniline mikrobioloogia ja m..""Väike eesti-vene õppekavaalane t..""Polgu poeg""Ärevushäired ja korduma kippuvad..""Mina näppasin su juustu""Ühepäevaliblikas""Murduvas maailmas. Mälestusi""Kool piiril""Anonüümsed Alkohoolikud. Lugu se..""Karm tegelikkus""Nüüdisfüüsika põhiküsimusi""Palk""Poeemid""Minu armas Hüpi""Kolm musketäri II""Surnud lapsed""Päikesepuudutus""Õpime soome sõnu""Agnes Grey""Saatana päevik""On kurjust päikese all""Finantsarvestuse ülesannete kogu""On maid maailmas (luuletused)""Ei. Poeem-mõtisklus""Maagiline teelusikas""Inimõiguste ja biomeditsiini konv..""Püssirohuaabits""Lupiinid, lupiinid""Betsy""Seedeelundite talitlushäired""Soolo""Saabastega kass""Surma oksjon""Poldark. Teine raamat, Demelza. Co..""Inglise keel – minu rõõm. Õpi..""See oli sel ajal kui...""Eesti lastekirjanduse antoloogia. ..""Pöial-Liisi. Jutulill""Kassiparadiis""Mittestandardne laps""Viis tiibetlast. Lihtsad noorenemi..""Baile Àtha Cliath""Auhind""Hea maa""Looming. Bibliograafia 1940-1984. ..""Sipelgad ei alistu""Eesti-soome sõnaraamat. Eestiläi..""Nututa uni""Doktor 1998/1. Tervisenõuandeid k..""Salakaubavedaja""Lõika ja kleebi""Maigret' puhkus""Müüdita""Hundimõrsja. Üks jutt Hiiumaalt""Paljajalu""National Geographic Eesti 2015 Juu..""Me ei saa enam kokku... Lopatini m..""Näljaritornell""Tervise teejuht I-II""National Geographic 2002 February...""Magus valu. Sihiliku valu teadus j..""Narilaulud""Tavatud kombed, koletud teod""Золушка вяжет №1, 20..""Kotka lend. Riimitud 1957-1958. a...""National Geographic 2000 April. Vo..""Elurada""Rahulik pereelu. 75 lihtsat viisi,..""Sakkara projekt""Täna öösel magan mina seina poo..""Minu esimene võõrsõnastik""Humboldti pärand""Eesti linnuatlas""Õnnetus on välditav""Paul Rummo. Väike luuleraamat""Kevadised koplid""Kuidas saada, mida tahad, ja hinna..""Ääremeri""Luuletused""Tagalata magalata. Valitud luuletu..""Inetud luiged""Oma künnivaol""Salaõpetus 3 (II, 1). Teaduse, re..""Sõnade jäljed tänaval""Arva ära! Piltmõistatused""Liivakivi. Luuletusi aastatest 194..""Pääsuke päevalind""Dr. Ankowitschi väike vestlusleks..""Kohtunik. Tragikomöödia 6 vaatus..""Rootsi-eesti sõnaraamat / Svensk-..""Uskudes lillede ilusat hinge""Kuidas joonistada inimesi""Возможность выбор..""Tõeliselt vapustava seksi seitse ..""Kuristiku kohal. Õppetund (olukir..""Mälestusi Vera Zassulitši kohtua..""Tõstke oma rahanduslikku IQ-d. Õ..""Seaduserikkujad""Miks mehed ei mäleta ja naised ei..""Punased purjed""Lubaduste lennurada""Eestimaa Kommunistliku Partei Kesk.."
106 tk kogusumma: 776,50 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Surfside’i õed
Autor(id): Nancy Thayer
Kujundaja: Reet Helm


Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ülle Jälle
ISBN: 9789949825646
Lehekülgi: 304

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

"Selles südantsoojendavas romaanis läheb Nantucketil sündinud naine tagasi koju, ent avastab, et taaskohtumised ei ole alati lihtsad.

Keely Green on lapsest saadik unistanud ilusalt Nantucketi saarelt lahkumisest, et saada kirjanikuks. Nüüd on ta edukas kirjanik, kes elab New York Citys, osaleb glamuursetel kokteilipidudel ja suhtleb kirjandusliku eliidiga. Keely käib kohtamas võluva ja suurepärase lastekirurgiga, kes näeb esinduslik välja, aga ei ole see „õige“. Ta ei suuda suhtele lõppu teha, kuni mees teatab, et tema on valmis abielluma. Siis lükkab toimetaja Keely viimase romaani tagasi. Kuna isiklik ja tööelu on järsku pea peale pööratud, igatseb Keely lohutava saareelu järele.

Lastena olid Keely ja tema parim sõbranna Isabelle lahutamatud. Mitte miski ei saanud nende vahele tulla, välja arvatud – nagu peagi selgub – Keely keskkooliaegne austaja Tommy. Koju naasmine tähendaks silmitsi seismist Isabelle’i kibeda reetmisega ning Isabelle’i ja Tommy perega, eluga, mida oleks võinud elada Keely.

Kui Keely ema depressiooni langeb, teab Keely, mida tegema peab, kuigi ei taha võõraks jäänud sõbrannaga kokku sattuda. Kohtumine Isabelle’i vanema venna Sebastianiga – Keely ammuse salaarmastusega – muudab olukorra ainult keerulisemaks.

Ühel imelisel suvel peab Keely seisma silmitsi oma minevikuvigadega, et leida tõeline õnn kohas, mis on alati ta kodu olnud. Nancy Thayer särab selle meeliülendava looga andestamisest ja eneseleidmisest taas."


Originaali pealkiri Surfside sisters. Eesti keeles

Märksõnad:
Ersen
ameerika
ilukirjandus
romaanid
New York Timesi bestsellerite autor

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Jack London, Ürgne kutse. Valgekihv,
Eesti Raamat, 1975, hind: 8,00 eurot

Alice Hoffman, Igapäevane nõiakunst,
Varrak, 2016, hind: 10,00 eurot

Kurt Vonnegut, Tšempionide eine,
Eesti Raamat, 1978, hind: 3,50 eurot

Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot

Lev Tolstoi, Sõda ja rahu III ja IV raamat,
Varrak, 2016, hind: 22,00 eurot

Cécile Huguenin, Mangode hooaeg,
Kunst, 2016, hind: 10,00 eurot

Erich Maria Remarque, Arc de Triomphe,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot

Paulo Coelho, Üksteist minutit (11 minutit),
Pilgrim, 2004, hind: 9,00 eurot

Hermann Hesse, Gertrud,
Monokkel, 1997, hind: 6,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6965 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee
Surfside’i õed, Nancy Thayer, Ersen 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud