Teema: Loomakasvatus
Pealkiri:
Põllumajanduslindude munade hautamineAutor(id): Nikolai Tretjakov
Kujundaja: Erich Tali
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1963
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: H. Piirsalu
Lehekülgi: 272
Seisukord: kohati kulunud kaaned, pisut määrdunud lehed, sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Munade kunstlik hautamine inkubaatorites saab edukas olla ainult töötajate küllaldase erialase ettevalmistuse puhul. Inkubaatorite käsitsemine ja neis vajaliku hauderežiimi loomine nõuavad oskusi. On vaja teada munades arenevate loodete nõudeid väliskeskkonna tingimuste suhtes, kuidas loodete vajadusi eri arengujärkudel rahuldada ja palju muud.
Märksõnad:
linnukasvatus
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Põllumajanduslindude munade hautamine, Nikolai Tretjakov, Eesti Riiklik Kirjastus 1963Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Põllumajandus, loomakasvatus alla viimati lisatud:
Koostanud: R. Säre, M. Jalakas, Loomatervise käsiraamat I-III,
Valgus, 1983, hind: 11,50 eurot
Koostanud Johannes Kaarde, Rudolf Säre, Loomatervishoiu käsiraamat,
Valgus, 1972, hind: 12,90 eurot
J. Kaarde, Veterinaarteraapia teatmik,
Valgus, 1968, hind: 2,90 eurot
koostanud Vello Luts, Veiste vabapidamislaudad,
Jäneda Õppe- ja Nõuandekeskus, 1997, hind: 14,00 eurot
August Männik, Matti Piirsalu, Andres Varik, Pardikasvatus,
Valgus, 1984, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Harry Mauring, Loomakasvatus kodumajapidamises,
Valgus, 1984, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Mihkel Jalakas, Rudolf Säre, Loomatervise käsiraamat III,
Valgus, 1985, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Mihkel Jalakas, Rudolf Säre, Loomatervise käsiraamat I,
Valgus, 1983, hind: 4,50 eurot
Endel Aaver, Ülo Pavel, Karl Peterson, Veterinaarne üldmikrobioloogia, -viroloogia ja -immunoloogia,
Valgus, 1986, hind: 8,00 eurot
Koostanud Ghert Martinson, Eesti NSV Aianduse ja Mesinduse Seltsi XXII suvepäevad Jõgeval (ettekannete teesid),
Eesti NSV Riiklik Agrotööstuskomitee Aianduskoondis, 1987, hind: 4,00 eurot
Põllumajandus, loomakasvatus all on 1610 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!