Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Minu Brüssel. Läbikukkunud euroametniku pihtimusAutor(id): Vahur Afanasjev
Kujundaja: Anna Lauk
Kirjastus: Petrone Print
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949907670
Lehekülgi: 253
Sari: Minu...
Seisukord:
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Sari: Minu...
Brüssel on meie uus Moskva, mis siis, et vanast pealinnast väiksem ja kõvasti kaugemal. Vladimir Võssotski asemel kuulatakse siin Jacques Breli ja Punase väljaku sõjaväeparaade asendavad streikivate põllumeeste traktorirongkäigud. Brüsselis elavad kõrvuti klanitud kodanlased, käratsevad moslemid, laisa sammuga neegrid, alalhoidlikud asiaadid, ropu suuga poolakad, maalähedased flaamid ja suurlinlikud prantsuse keele kõnelejad. Klaasist kontorihoonete ja hallist kivist elumajaridade vahel keeb kultuurielu, mida tasakaalustab töine olelusvõitlus. Minu viis aastat uues Moskvas möödus paukuva gaasikatla kõrval magades, lahtise autoga Brüsseli-alustes tunnelisoolikates kihutades, Põhja-Belgia ainsas metsas marjul käies, kolumblaste kõrtsis ussiga maitsestatud napse neelates ning metsikute kirjanike ja ületsiviliseeritud eurokraatidega sinasõprust juues. Kõik see annab kokku satiirilise reisiraamatu, kus komöödia põimub melodraamaga ja poliitiline ebakorrektsus siira inimarmastusega.
reisijuht, reisikiri, reisijuhid, reisikirjad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Brüssel. Läbikukkunud euroametniku pihtimus, Vahur Afanasjev, Petrone Print 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
Ülo Tootsen. Koostanud Jüri Dubov, Kalju Suur ja V. Vahi, Kadriorg (fotoalbum),
Eesti Raamat, 1967, hind: 2,00 eurot
Tiit Veermäe, Pärnu,
Olion, 1990, hind: 8,00 eurot
Terhi Pääskylä-Malmström, Minu Tallinn. Kalevitüdruku kroonika,
Petrone, 2016, hind: 6,00 eurot
Reinhold Joost, Viljandi rajoon,
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot
Indrek Kärner, Emajõe rändaja teejuht,
OÜ Kirjastus Kunst, 2014, hind: 12,00 eurot
Margit Prantsus, Minu Iisrael,
Petrone Print, 2017, hind: 7,00 eurot
Gerald Durrell, Joobnud mets. Sahisev maa,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
idee autor: Leida Lepik; tekstid kirjutanud Maris Pruuli, Regio Maiasmoka atlas. 52 riiki. Üle 130 maiustuse eksootilised retseptid,
Regio, 2014, hind: 8,00 eurot
Paavo Kangur. Toimetanud: Killu Paldrok, Palveränduri päevik. Teekond Santiago de Compostelasse,
Pegasus, 2014, hind: 20,00 eurot
Voldemar Panso, Laevaga Leningradist Odessasse ehk Miks otse minna kui ringi saab,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 5,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2185 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!