Vene realistlik maalikool Peredvižnikud, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Merelord""Tulelõõmas öö""Vusserduste võnked""Põnev värvimisraamat väikestele..""Kogutud teosed II""Kohutav Koba. Naer ja kakskümmend..""Surmamäng""Kirjad nõudmiseta. Keskkoolitüdr..""Sõbrad""Armastusest surmani""Pähkliranna dessant""Eesti murded VII. Saarte murde tek..""Korilasrajast kiirteeni. Ülevaade..""Kurja loomus. Neetud paik. Ammune ..""Ma langesin esimesel sõjasuvel. F..""Avaari muinasjutte. Saja rahva loo..""Aheldatud muusa""Valitud teosed II""Mesilane Maaja. Värvi ja meisterd..""Viimane narco""Abitu""Valitud teosed II""Чапаев""Põrgupõhja uus Vanapagan""Мастер и Маргарита..""Avignon""Homme""Putukad. Ainulaadsed värvilised 3..""Mägede loomad""Puumaaling. Pärast proovi""Jõulumeister. +Värvi ise""Popnumeroloogia""Jutustused II""Tervenda oma sugusvõsa mustreid j..""Laiskuse kasulikkusest. Mitte mida..""Laguunid""Hiiglaste avenüü""Purjetaja sõnaraamat. Inglise-ven..""100 asja, mida iga naine vähemalt..""Lõbu laialt""Kõrgla I""Puit vormis, vorm puidus""Kes ehmatab ploome""Minu väga hea aasta""Armastusromaan. Kelmilugu""Ühe katuse all""Sõda ja rahu I-IV""Luuderohi""Oma teada hoitud unenägi. +Rists..""Veoauto""Alma mater Tartuensis 1632-1982 / ..""Ära põgene hirmu eest. Hirmude t..""Tony Rome""Tuuline rand I""Romantiku roos""Üks tund Toledos""Mozarti reis Prahasse. Klassikalis..""Haara ohjad! Nutikalt töötamise ..""Teravmeelne hidalgo Don Quijote La..""Vabastaja""101 eksliibrist""Kirjandusloolisi pisivesteid""Nääps""Muudatuste juhtimine ja õppiv org..""Käsk""Särav noor surnu. Mitfordide mõr..""Tõde ja õigus I""Paks Margareeta. Värav linna ja s..""Sild Drina jõel. Ajalooline romaa..""Tulirebane Unne""Kuldne Kaseleht 2002""Повести и рассказы""Puulane ja Tohtlane. Ühe perenais..""Meistrid""Hordubal. Meteoor. Tavaline elu. E..""Konkistadooride jälgedel""Andersen""Les Voyages de Gulliver""Nüüdistund""Lapsepõlv Berliinis 1900. aasta p..""Rühmadünaamika võõrkeeletunnis""Tupiktänavas""Õnnelikult abielus""Metsa vangis. Minevikuelamuste mee..""Mustade jälgede rida""Путь через равнину""Sosista mu nime""Kiri Osamale""Haapsalu. Aeg. Inimesed / Haapsalu..""Džunglilaps""Peeter Esimene I-II""Pööris""Tere-tere""Metsas""Loendame samm-sammult. Saadki kokk..""Kiviküla kooli poisid""80 imega ümber maailma"
97 tk kogusumma: 844,50 EUR

Teema: Kunst
Pealkiri: Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud
Autor(id): Julius Genss

Kirjastus:
Linn: Tallinn
Aasta: 1949
Originaalkeel:
Lehekülgi: 94

Seisukord: väga kulunud kaaned, kohati köitest lahti, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 194 × 272 mm
Suurus: suures formaadis pehmete kaantega

Sisu:
Käesoleva mitteulatusliku väljaande ülesandeks on tutvustada eesti töötajaid vene kunstnike-realistide loominguga XIX sajandil, kes on tuntud ''peredvižnikute'' nime all, samuti tutvustada nende parimate teostega, mis on uhkuseks ja ehteks meie muuseumidele.
Peredvižnikute teostes on kujutatud ümbritsevat tegelikkust suure armastusega kõige koduse vastu, mis on nende poolt edasi antud kirglikult ja veendumusega selles, et nende ideeline, tsaari-Venemaa varjukülgi piitsutav kunst samal ajal suudab tagada parema tuleviku eest võitlevate inimeste õigust.
Vene kunsti progressiivsete traditsioonide selgitamine, peredvižnikute kogemuste, nende patriotismi ja ideelisuse tundmaõppimine teema lahendamisel on ka nõukogude kunstnikule vajalik, et oma teostes paremini edasi anda võimsa Nõukogude riigi sotsialistlikku ülesehitustööd ta teel kommunismile.

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee
Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee
Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee
Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee
Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee
Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud, Julius Genss, 1949 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud