Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Hämariku melanhooliaAutor(id): Andrei Ivanov
Kujundaja: Anne Pikkov
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Veronika Einberg
ISBN: 9789985358078
Lehekülgi: 376
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x130
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Hämariku melanhoolia” on romaan novellides. See jätkab tsüklit, kuhu kuuluvad „Untermench: minu lõhkikistud osa”, „Õuduste Teater” ja oma ilmumisjärge ootav romaan „Hella tähe all”. Tervikteos moodustub aastatel 2014–2021 valminud pikematest ja lühematest lugudest, mis viivad lugeja Brüsselisse ja Haapsallu, Pariisi ja Hamburgi, Kalamajja ja pedasse, suurlinna suminasse ja pargialleede vaikusse, tutvustavad minategelase kaasteelisi, veavad diipidesse keskusteludesse ja jaburatesse olukordadesse. Andrei Ivanov (1971) on üks eestivene tuntumaid ja tunnustatumaid kirjanikke. „Hanumani teekond Lollandile” jõudis 2010. aastal Vene Bookeri lõppvalikusse, „Harbini ööliblikad” võitis Venemaal maineka kirjandusauhinna NOS ning jõudis samuti Vene Bookeri finalistide hulka. Viiel korral on ta pälvinud Eesti Kultuurkapitali venekeelse kirjanduse aastapreemia, 2016. a sai ta Eesti Vabariigi kultuuripreemia ja lisaks on teda pärjatud mitmete teiste auhindadega.
Märksõnad:
Varrak
Anne Pikkov
Eesti (riik)
vene
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hämariku melanhoolia, Andrei Ivanov, Varrak 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Penny Vincenzi, Midagi ohtlikku. Triloogia Ajastu ahvatlused II osa. 1. raamat,
Varrak, 2006, hind: 7,00 eurot
Jill Mansell, Üleannetus,
Varrak, 2008, hind: 8,00 eurot
Santa Montefiore, Valentina viimane reis,
Varrak, 2006, hind: 9,00 eurot
Stieg Larsson, Tüdruk, kes mängis tulega. Millenniumi-triloogia 2. raamat,
Varrak, 2009, hind: 13,00 eurot
Lev Tolstoi, Anna Karenina I-II,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 12,00 eurot
Pierre Choderlos de Laclos, Ohtlikud suhted,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot
Ernest Hemingway, Ja päike tõuseb,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,50 eurot
Lev Tolstoi, Sõda ja rahu I-IV,
Eesti Raamat, 1985, hind: 17,00 eurot
Milan Kundera, Nali,
Eesti Raamat, 1991, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6971 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!