Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Kolm kuuskeAutor(id): Jüri Remmelgas
Kujundaja: Tiina Sildre
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel:
ISBN: 998566387X
Lehekülgi: 278
Seisukord: normaalses seisukorras raamatukogust kustutatud eksemplar
Mõõdud: 139 × 209 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T270#
Jüri Remmelgas oli Eesti Leegioni sõjakirjasaatja Teises maailmasõjas. Eelnenud 14 aastat ajakirjanikuna ja aasta vabatahtlikuna Idarindel olid parimad eeldused selleks tööks. Ta kirjeldab elu Berliinis sõjakirjasaatjate keskuses, sealset preisi korda ja tsensuuri, kuid ka oma ameti eeliseid, nt ligipääs salastatud teabele.
Kujutlus Eesti Leegionist kui tulevaste Eesti rahvusväeosade tuumikust annab mõtte eestlaste vastupidamisele tolles SS-i pesas. Ka leegioni õppekeskust Debicas ja leegionäride esimesi ränki lahinguid kirjeldab autor põhjalikult. Tema sõltumatu ja omas ajas väga objektiivne mõtteviis on eriti sümpaatne.
elulood, memuaarid, mälestused, Eesti Leegion, eestlased, kirjasaatjad, ajakirjanikud, Teine maailmasõda, 1939-1945, sõjaajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kolm kuuske, Jüri Remmelgas, Olion 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Külli Leppik, Edgar Valter. Karid ja kõrgused I,
Elmatar, 2009, hind: 18,00 eurot
Harri Haamer, Laste lood,
2006, hind: 7,00 eurot
Claudia Pilling, Diana Schilling, Mirjam Springer, Friedrich Schiller,
Ilo, 2008, hind: 7,50 eurot
Harri Haamer, Meie elu on taevas,
Logos, 1993, hind: 4,00 eurot
Oskar Kruus, Mälestusi Juhan Sütistest,
Eesti Raamat, 1985, hind: 5,00 eurot
Mart Pukits, Johann Köler. Eestluse eelpost Peterburis,
Johann Köleri Muuseumi Ühing, 1997, hind: 4,00 eurot
Jean-Paul Crespelle, Chagall. Armastus. Unelm. Elu,
Kunst, 1991, hind: 4,00 eurot
Edda Pakk, Meile antud ajast,
Ilo, 2007, hind: 5,00 eurot
Mihkel Mutt, Mälestused (1. osa). Eesti doomino. Eelmälestused,
Fabian, 2009, hind: 13,00 eurot
Uno Järvela, Peateema. Soomepoisi ja koorijuhi mälestusi,
SE&JS, 2008, hind: 10,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4385 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!