Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56307 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Ajaloolised ööd I""Сборник статей к 70-..""Peavalu""Топливная аппарат..""Воин Рэдволла""Bandiitlik Ida-Virumaa""Girl with the Dragon Tattoo. Mille..""Hoopidest hoolimata""Portobello""Tüdruk mängupõrgust""Ravimtaimeraamat lastele. Igas van..""Rootsi kummikud""Mis ei tapa""Lihtsad valikud""Vennad""Vapsiku lend""Lihtne teekond terviseni""Isata""Tirelid ja tiritammed""Popz. 1. seeria""Lohetapja""Külmavereliselt""Kotipoiss""Ma armastasin teda""Ilmastiku mõju tervisele""Tuulte piiril""Katkiraiutud kaljas""Verena 2000/2. Вязание дл..""Raamatupood jõe ääres""Rahalõhn""Travisarid""Väljakaevamised""Äri ja armastus""Sidrun ravib. Tsitruseliste tervis..""Värvimisraamat 2 (värvimisraamat..""Pani timmi viiuli""Laule""Estnische SSR""Põrguväravad""Väike koeraraamat""Lapse laulud""Hauakaevaja lood""Linnulennult""Vanasõnamäng. Luulet poistele""Klara ja Päike""Kirjad jõuluvanale. Jõulusalme v..""Talupoja au""Oliivisaak""Kättemaksu ballaad""Haldjate elu""Mütsid""Elusäde""Walge kleit. Sündinud lugu elust""Õnneratas""Nägemus""Ateljee-etüüde 2""Surnud Brugge""Sada salmi jõuluvanale""Veel ja veel Krõlliga maal ja vee..""Ballaad""Päkapiku pähklikott. Luuletusi j..""Till Eulenspiegels Streiche aus de..""Krokodillilind""Haihtunud""Kõigest kaheksateist""Punane liblikas. Jutt ühe suve el..""Esimene suutäis""Kuidas leida armastust raamatupoes""Verena 2003/7-8. Вязание д..""Surmailm II""Naabrid""Põhjus elada""Nõustamine""Tulin sind tapma""Loodusapteek. Teejuht loodusravi m..""Essexi siug""Õppekavaarendustöö koolis. Vahe..""Igapäevane kristlus""Kaasautorid 2""Teo televiisor (luuletused)""Kaljusein""Nukker kruus""Aegluse avastamine""Rahu nimel. Jutustus""Tillud-Killud. Cartoons""Tervise loomine. Emotsionaalsed, p..""Kooliõpilase enesekasvatusest""Orontese aias""Putini Venemaa""Süü on tähtedel""Kolmas Silm 2004/7""Siluett 1971/3""Peotäis põrmu""Päikesemärgid""The Whispering Land""Eduard Tubina heliplaadimaailmas""Kristallid. Tervendamisest ennusta..""Margarita Drozdi meetod. Kuidas di.."
98 tk kogusumma: 808,90 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Tulevikuta teisipäev
Autor(id): Nicci French

Kirjastus: Krimiraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Nele Mikk
ISBN: 9789916703588
Lehekülgi: 420

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Psühholoogiline ja mitmekihiline põnevik. Psühhoterapeut Frieda Klein arvas, et ei pea enam politseiga tegemist tegema, kuid taas koputab peainspektor Karlsson tema uksele. Veidra vaimse häire tõttu oma maailma lukustunud Michelle Doyce’i korterist leitakse meesterahva lagunev surnukeha. Politsei ei tea, kes see mees on, kuidas ta sinna sai või mis temaga juhtus, ning Michelle ei suuda neile küsimustele vastuseid anda. Frieda avastab, et tapetu on silmapaistev pettur Robert Poole. Samas ei saa Frieda üle häirivast eelaimusest, et minevik pole temaga veel lõpetanud. Kas keegi tappis Poole’i, et teda juurdlusesse mässida? Ja kui nii, siis kas Frieda on järgmine ohver? „Nicci French teab täpselt, kuidas meie kõige hullemate hirmudega mängida.“ Daily Mail

Originaali pealkiri Tuesday's Gone. Eesti keeles


Märksõnad:
Krimiraamat
ilukirjandus
kriminaalromaanid
põnevusromaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot

A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot

Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot

Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot

Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot

Aleksandra Marinina, Reekviem,
Ersen, 2007, hind: 9,00 eurot

Erle Stanley Gardner, Kergemeelse nümfi kohtuasi,
Ilmavalgus, 1995, hind: 6,00 eurot

Erle Stanley Gardner, Elegantse varju kohtuasi,
Labyrint, 1994, hind: 3,50 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee
Tulevikuta teisipäev, Nicci French, Krimiraamat 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud