Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Ove SanderAutor(id): Ove Sander, Margit Arndt-Kalju
Kujundaja: Aili Mittal-Jõgiste
Kirjastus: Kirjastus Gallus
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949720613
Lehekülgi: 192
Sari: Meie Vaimulikud 2
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 161x240
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
“Märtsi keskpaigas oli olukord sealmaal, et vanemad tõid mu koju – lihtsalt selle mõttega, et kodus on parem surra. Ega surija vist ei oskagi enam täpset vahet teha, kumba koju ta tahab, kas maisesse või taevasesse, need kaks sulavad siis kuidagi üheks. Sama päeva õhtul tuli väga kõrge palavik, üle 42 kraadi, nii et kraadiklaas enam ei näidanud. Vanemad arvasid, et nüüd ongi lõpp ... Kuid minu eest palvetati Tartu Pauluse kirikus ja hommikuks olin absoluutselt terve. Jumal tõi mind tagasi. 14-aastaselt sain teadmise, et mind ei ole siia maailma mõttetult tagasi toodud, et mul on ülesanne.“
Enne EELK peapiiskopi valimisi 2014. aastal sõnastas Ove Sander peapiiskopikandidaadina oma elu moto („EELK: sisseja väljavaateid“. Usuteaduse Instituut 2014): „Vaid Jumalaga ja Tema teenistuses on elul mõte.“
Hea vaimulik võiks ühekorraga olla nii rahvamees kui ka doktorikraadiga haritlane ning samal ajal tuleks tal korras hoida ka kõik lähedal olevad inimhinged ja kirikukatused.
Ove Sanderi mõtted ja seisukohad ärgitavad kaasa ja edasi mõtlema ning kohe kindlasti elust täiel rinnal rõõmu tundma.
Meie vaimulikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ove Sander, Ove Sander, Margit Arndt-Kalju, Kirjastus Gallus 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Stefan Zweig, Eilne maailm. Eurooplase mälestused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 12,00 eurot
Aino Kallas, Suurlinnade udus ja säras. Päevaraamat aastaist 1922-1926,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Tiiu Oja, Admiral Adam Johann von Krusensterni ja tema perekonna lugu,
VR Kirjastus, 2006, hind: 8,00 eurot
Oskar Luts, Mälestusi,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Vahur Kersna, 7x7,
Vahur Kersna, 2011, hind: 8,00 eurot
Jaan Kaplinski; Toimetanud: Malle Kiirend, Isale,
Varrak, 2003, hind: 23,00 eurot
Ruth Reichl, Küüslauk ja safiirid,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot
Jaan Kompus, Koguduse ja Elva kiriku teenistust tahan surmani jätkata,
Ignis Fatuus TÜ, 2017, hind: 15,00 eurot
Rait Avestik, Urmas Kibuspuu. 31 aastat,
Tänapäev, 2009, hind: 10,00 eurot
Holger Kaints, Mälestusi raamatutest,
Hea Lugu, 2017, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4384 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!