Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Sõõlatud luuleAutor(id): Peep Ilmet
Kujundaja: Andres Rõhu
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789985795507
Lehekülgi: 448
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 135 × 217 mm
Suurus: tavaformaadis ja ümbrispaberiga kõvas köites raamat
Sisu:
Kui otsustasin oma luulest mahukama ülevaatekogu koostada, olin kindel, et sellele tuleb kirjutada ka saatesõna, mis valgustaks eelkõige just koostamispõhimõtteid. Luuletusi endid võivad kõik lugejad muidugi omal moel mõista. Vahel on päris üllatav, mida keegi on mu luuletustest leidnud. On leidnud midagi sellist, mille peale ma kirjutades teadlikult üldse ei mõelnud. Minu esimese luulekogu ilmumise järel leidis näiteks Kalle Muuli, et minu luule on väga värviline. See oli topeltüllatus, sest värvinimetustega ma pigem nimme koonerdasin. Kuid kui kujutada ette nende sõnade värve, mida ma luules kasutan, siis on Kalle Muulil ilmselt õigus.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sõõlatud luule, Peep Ilmet, Eesti Keele Sihtasutus 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Aapo Ilves, Tulen öösel sulle koju. Valik tekste 1996-2009,
Väike Kirjastaja, 2009, hind: 13,00 eurot
Andres Vanapa, Sisukord. Luulet 1970-1978,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Tõnu Õnnepalu, Ithaka,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Arvi Siig, Epigrammofon,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Jaan Kaplinski, Õhtu toob tagasi kõik,
Eesti Raamat, 1985, hind: 9,00 eurot
Mari Vallisoo, Tabamatu toalävel,
TÜ Kirjastus, 2011, hind: 6,00 eurot
Viivi Luik, Rängast rõõmust,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,00 eurot
Minni Nurme, Sookailudes on loitsud,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Anne Geddes, Heljo Mänd, Haldjatiib,
Sinisukk, 2008, hind: 4,50 eurot
Rein Raud, Kestmine tuleb seest,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
Eesti luule all on 3072 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!