Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Catilina vandenõuAutor(id): Gaius Sallustius Crispus
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: TLÜ kirjastus
Linn:
Aasta: 2011
Originaalkeel: ladina keel
Tõlkija: Maria-Kristiina Lotman ja Kai Tafenau
ISBN: 9789985587225
Lehekülgi: 160
Sari: Bibliotheca Antiqua
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 126 × 190 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Sallustius esitab oma versiooni Roomas 63.–62. aastal eKr võimuhaaramiseks kavandatud vandenõust, mille algatajaks oli Catilina. Tegemist on ilmselt – Caesari tapmise järel – Rooma kuulsuselt teise vandenõuga, mille laineharjal sai tuntuks Cicero, kelle kõned Catilina vastu kuuluvad Rooma kõnekunsti tippude hulka ning on andnud materjali ka Sallustiusele.
Maria-Kristiina Lotmani ja Kai Tafenau põhjalike kommentaaridega tõlget võib kindlasti soovitada nii ajaloo- kui ka kirjandushuvilistele.
Raamat sarjast Bibliotheca Antiqua, Bibliotheca Controversiarum
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Catilina vandenõu, Gaius Sallustius Crispus, TLÜ kirjastus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Günther Kehnscherper, Kreeta, Mükeene, Santorin,
Valgus, 1989, hind: 3,50 eurot
Nigel McCrery, Tummad tunnistajad. Kriminalistika ajalugu,
Äripäev, 2015, hind: 11,00 eurot
Hermann Kinder, Werner Hilgemann, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 20,00 eurot
Jüri Kotšinev, Kahepäise kotka tiiva all. Venemaa hiilgus ja hukk 862-1917,
Koolibri, 2006, hind: 19,00 eurot
Orlando Figes, Saada mulle vaid sõna,
Varrak, 2012, hind: 11,00 eurot
Aleksandr Orlov, Stalini kuritegude salajane ajalugu,
Helios, 2020, hind: 16,00 eurot
Martin McCauley, Afganistan ja Kesk-Aasia. Nüüdisajalugu,
Olion, 2003, hind: 9,00 eurot
Žanna Nemtsova, Äratamas Venemaad,
Helios, 2016, hind: 4,00 eurot
Vladimir Fédorovski, Kremli romaan,
Olion, 2005, hind: 4,00 eurot
Шумейко И. (Shumeiko I.), 10 мифов о русской водке (10 mifov o russkoi vodke),
2009, hind: 6,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1936 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!