Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Keisrite eluloodAutor(id): Gaius Suetonius Tranquillus
Kirjastus: Tänapäev
Linn:
Aasta: 2009
Originaalkeel: ladina keelest
Tõlkija: Maria-Kristiina Lotman, Kai Tafenau
ISBN: 9789985627457
Lehekülgi: 496
Seisukord: normaalses seisukorras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 154 × 222 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
«Keisrite elulood» sisaldab Rooma impeeriumi esimese 12 juhi elulugusid, alates Julius Caesarist ja lõpetades Domitianusega. Esimest korda anti see teos välja 120. aastal. Suetoniuse tähelepanu keskmes on olmedetailid, eraelulised seigad ja anekdootlikud üksikasjad. Teose eestindust täiendavad kommentaarid, põhjalik ees- ja järelsõna, kirjanduse loetelu, kronoloogiline tabel, sõnaraamat, koha- ja isikunimede register ning pildid.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Keisrite elulood, Gaius Suetonius Tranquillus, Tänapäev 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Mati Õun, Sõjalaevad läbi aegade,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1999, hind: 4,00 eurot
Lyn Webster Wilde, Naissõdalaste jälgedes,
Kunst, 2000, hind: 5,00 eurot
Malle Salupere, Tõed ja tõdemused. Sakste ja matside jalajäljed nelja sajandi arhiivitolmus,
M. Salupere, 1998, hind: 8,00 eurot
Abraham Eraly, Keisrid paabulinnutroonil. Suurmogulite saaga,
Avita, 2008, hind: 19,00 eurot
Viktor Suvorov, Spetsnaz. Vene eriteenistuste ajaloost,
Tänapäev, 2019, hind: 35,00 eurot
Karolina Antons, Peeter Kaasik, Hanna-Liis Kaarlõp-Nani, Mart Laar, Sandra Lillemaa, Ivo Maripuu, Meelis Saueauk; toimetanud Toomas Hiio ja Hilje Saag, Kommunistlike režiimide kuritegudest. Õppematerjal,
Eesti Mälu Instituut, 2009, hind: 7,00 eurot
Elmar Joosep (koostaja), Pärnu Ühisgümnaasium algusest aastani 1952,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2006, hind: 8,00 eurot
Henning Witte, Uppunud tõde. Uued faktid ja teooriad reisilaeva Estonia huku kohta,
Tänapäev, 1999, hind: 6,00 eurot
Karl August Hindrey, Voldemar Pinn, Hannes Walter, Mati Õun. Toimetanud Sirje Laidre ja Heido Ots, Johan Pitka - kodanik ja admiral 125. Kogumik,
Mats, 1997, hind: 5,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag I-III. Kirjandusliku uurimuse katse I-VII,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6266 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!