Mõtle nagu munk, Jay Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Let's Start Business""Kaugekõne. Artikleid, arvustusi j..""Õmblemine""Henri de Toulouse-Lautrec. Elu ja ..""Välispanoraam 1979""Prantsuse 17. sajandi ja 18. sajan..""Farmiseadmete tehnohooldus""Interkultuuriline ärisuhtlemine""Salmon Riveri sarimõrvar""Ettevõtte inimväärtus""Vabariigi sünnimärgid. Varjatud ..""Ajaloo-keeleteaduskonna töid / Т..""Konsuli kõned 1982-1991""Eesti ja soome-ugri keeleteaduse a..""Muinasjutubibliograafia. 1940-1987""Paar sammukest 15. Eesti kirjandus..""Tallinna VIII graafikatriennaal. T..""Kunst 2/1959. Kujutava ja tarbekun..""Kodanike riik. Reformierakond loom..""Võõras lind""Kunstfibel""Kirjandus ja alkeemia""Эстонские сувенир..""Masinate töökindlus""Die ungarische Malerei des 20. Jah..""Välispanoraam 1978""Teoreetilise mehaanika tüüpüles..""Eesti keele grammatika II""Carlito tee. Ühe mehe tee""Autode remont I""Masinapargi ekspluatatsioon""Marketing I-II""Kulu ja tulemus""Masinaõpetus""Raadiokorrastaja käsiraamat""Elektrimootorite hooldamine ja kai..""Mõrv Green Islandil""Saatuslik sahtel""Megamuutus. Maailm aastal 2050""Eesti kirjandus ja postmodernism""101 Eesti kirjandusteost""Tallinna praktikad. Practices of T..""Euroopa Liit Sinu jaoks. Nii toimi..""Botschaften und Zukunftsvisionen. ..""Электромагнитная ..""Ärkamisjärgne treening. 10 minut..""Kaasaegne ametikiri. Näited Eesti..""Looduse ime – apteegikaan""Uus julge meditsiin. Arsti tavatu ..""Abimaterjale poeetika kursuse juur..""Metallpindade värvimine. Automaal..""Masinate tehnohooldus, diagnostika..""Väike maailmakirjanike leksikon""Otto Nagel""Väärtus, hind ja hinnapoliitika""Tervisetark 2015/7""Hüdraulika""Ilo ja elu. Valitud artikleid 2005..""Nõelraviarst annab nõu. Punktima..""Eesti keele süntaksi küsimusi""Maailmakirjandus. Vene kirjanduse ..""Eesti Akadeemilise Orientaalseltsi..""Ütle veidi teisiti""Sotsialistliku majanduse juhtimine""Miks just nõnda?""Enno Lehis. 12 reproduktsiooni""Ettevõtte kulud, varud ja juhtimi..""Aeg on raha. Neosünteesteooria aa..""Kodukontor. Töötan seal, kus tah..""Lausetest tekstini. Eesti keele õ..""Praktiline suhtekorraldus: Eesti k..""Aegadesse raiutud näod. Romaan aj..""Kallista oma töökaaslasi. Järel..""Lapse tervise ABC. Käsiraamat lap..""Lõike- ja survetöötlusriistad""Hando Runnel. Bibliograafia 1963-2..""Sanitaarsalklase õpik""Eesti kirjandus III. Õpik X klass..""Demokraatia – kas inimkonna tule..""Vene kirjandus. Õpik IX klassile""Ühe inimese ettevõte. Miks väik..""Riigikogu valimised 2011""Facebook. Sotsiaalvõrgustiku efek..""Armuvalus""Mõni nendest, mu kaasaeglastest""Paar sammukest eesti kirjanduse uu..""Operatsioonianalüüs""Organisatsioon ja üksikisik""Remonditööd""1000 kirikut ja kloostrit""Kõnelema! Harjutusi suulise välj.."
91 tk kogusumma: 862,41 EUR

Teema: Eneseabi
Pealkiri: Mõtle nagu munk
Autor(id): Jay Shetty

Kirjastus: Helios
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Kaido Kangur
ISBN: 9789949691944
Lehekülgi: 360

Seisukord: sees mõned joonimised harilikuga, muus osas normaalses korras raamat

Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Kui sa mõtled nagu munk, siis taipad:

- kuidas leida oma eesmärk
- kuidas vabaneda negatiivsusest
- kuidas lõpetada ülemõtlemine
- miks võrdlemine tapab armastuse
- kuidas hirmu rakendada
- miks sa otsides õnne ei leia
- kuidas õppida kõigilt, keda kohtad
- miks sa ei ole oma mõtetega sama
- miks headus on edu alus

ja palju muud...

Jay Shetty on jutuvestja, podcast´i juht ja endine munk. Tema missiooniks on jagada maailma ajatut tarkust kättesaadaval, asjakohasel ja praktilisel viisil. Shetty on loonud üle 400 populaarse video, millel on üle 5 miljardi vaatamise, ning ta juhib maailma edukaimat tervise ja heaolu podcast´i "On Purpose".

Selles inspireerivas raamatus lähtub Shetty oma rikkalikest kogemustest elust mungana, et aidata meil ületada takistused teel rahu ja eesmärgini, mis peitub meis kõigis. Munkade õppetunnid on sügavad, kuid tihti abstraktsed. Shetty muudab need praktiliseteks nõuanneteks ja harjutusteks, mis aitavad vähendada stressi, parandada keskendumisvõimet ja suhteid ning avastada oma peidetud võimed. Shetty tõestab, et igaüks saab ja peakski mõtlema nagu munk.

Märksõnad:
Helios
käsiraamatud
psühholoogia

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee
Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee
Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee
Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee
Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee
Mõtle nagu munk, Jay Shetty, Helios 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud