Kaks kuud Eestimaa Siberis, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tatry""Varjud meres""Tartu VII. Statistilisi andmeid ja..""Aroomiteraapia igaühele""Aprillitüdrukud""Stricken (kudumine)""Odav elekter majapidamises""Terve naine""Sigaodav Helsingi""Veskitont Niglas""Tapjakaev. Ira Teveri lugude viies..""Lennukimeeskond puistab südant""Laimamisest. Meelekindlusest""Revolutsiooniline Venemaa 1891-199..""Tervendaja 2012/12""Isiklik tantsija""Vältimatu lõpp""Lasud kodutänaval""Eesti lauatennis 1926-2008""Mona Lisa tapalavalt""See, mis ei tapa""Part lendab edasi""Reeturi embleem""Miniloom ja Maksitaim""Panoramas de Bretagne. Views of Br..""Mustkunsti- ja kaarditrikkide piib..""Tubased lapsed""Ikka fotost. Kogumik artikleid aas..""RSN""Kuldne linn. Neljanda dimensiooni ..""Pikker 1987/15""Kehva aja kokaraamat""Raid ja palgamõrvarid""Vägijoogid""Õhtusöök kolmeteistkümnele""Tuhk""Joogiraamat""Roosa printsess""Käblik""Karula (fotoalbum)""Pariisi kadunud tüdrukud""Summ-Summ""Inferno""Igal reedel kaubahallis""Delta-väljakutse""Pildivihik (2. osa)""Stabat Mater""Surm tüüril""Vanapreilidega vangerdamise juhtum""Lumi lume all""Lumemapp""Küülikukasvatus""Sthlm Confidentia""Shiatsu saladusi""Nii elamegi. Pilte Lenini ordeniga..""Inglise-eesti sõnaraamat koolidel..""Varaviljakas õunaaed""Endla soostik""Eriloomakasvatus""Valdeko Ratassepp""Kuratliku kirikuukse koputi""Tähevalgusega maailmas""Maarahva tähtraamat""Tapvad pettused. Teine raamat""Müstiline X""Mõrv võib tappa su seltsielu""Mees Carlton-hotellis""Ruumipilt 2004""Laulev luu""Tamme teel""Rattalaul""Maigret seab lõksu""Veri ja valgeveresus""Kodud ja kujutelmad""Muki ja Miisu ajaaugus""Rasputini reliikvia""Minevik""Kass tuvide seas""Mõistatuslik süda""Nukkude teater""Kaardid lauale""Mõõtühikud""Parní lokomotivy (auruvedurid)""Pisisulid""Karista ja lase surra""Koletise lugu""Neris and India's Idiot-Proof Diet""Raevuga surmale vastu""Kadunud erirong""Argipäeva õhtu""Ainult jalgpall""Eeskuju ja tagakuju""Mõmmikute telekahaigus"
93 tk kogusumma: 801,40 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Kaks kuud Eestimaa Siberis
Autor(id): Margit Peterson
Kujundaja: Margus Leibak


Kirjastus: Kröömike
Linn:
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916417355
Lehekülgi: 200

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 212x139
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kusagil Eestimaal on üks väike armas külake, mida rahvasuu kutsub Eestimaa Siberiks.
Veidike ajalugu leiab lugeja ka sellest romaanist, sest ka igal külal on oma lugu rääkida. Nii mõnigi Eestile nime teinud inimene või asukoht vajab kajastamist, olgu selleks kasvõi ilukirjanduslik teos. Oma maa ja küla ajalugu võiks iga eestlane teada, nii elab see edasi ka meie järeltulevates põlvkondades.
Lugu saab alguse sellest, kuidas Eestimaa patrioodist piiga abiellub ennast Hispaaniasse. See on tema lugu, aga ka paljude teie lugu, kes te tunnete hingesugulust või igatsete elust troopilises kliimas.
Klaus, pruunisilme õbluke noormees, kes enamuse aastast veedab Hispaanias, mis on ta sünnimaa, armastab suvesid nautida vanavanemate juures, Eestimaa Siberiks kutsutavas männimetsa hõngulises, rohelusest rõkkavas, mereäärses külas.


Märksõnad:
Kröömike
Margus Leibak
ilukirjandus
eesti kirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Aino Kallas, F. Tuglas (koostaja), Valitud teosed,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,00 eurot

Oskar Luts, Tootsi pulm. Argipäev,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot

Enn Kippel, Issanda koerad,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot

Karl Ristikivi, Kõik, mis kunagi oli,
Ilmamaa, 2000, hind: 15,00 eurot

Jüri Tuulik, Külatraagik,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot

Karl August Hindrey, Aovalged aknad,
Virgela, 1995, hind: 5,00 eurot

Karl August Hindrey, Ja ilma ja inimesi ma tundsin viimati ka. Kogutud teosed III,
Virgela, 1998, hind: 6,00 eurot

Raivo Seppo, Ahvatluste oaas. Rokokoolik saatustemäng,
Eesti Raamat, 2002, hind: 4,00 eurot

Emil Tode, Printsess,
Täht, 1997, hind: 7,00 eurot

Mats Traat, Kodu on ilus. Romaan,
Kupar, 1994, hind: 4,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4497 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee
Kaks kuud Eestimaa Siberis, Margit Peterson, Kröömike 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud