Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Ma armastasin kiskjatAutor(id): Pille Hanni
Kirjastus: Eesti Ekspressi Kirjastuse AS
Linn:
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789949444212
Lehekülgi: 320
Seisukord: kohati kulunud kaaned, üsna määrdunud lehtede servad, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras
Mõõdud: 150 × 217 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Sarimõrvari naise avameelne elulugu
Pille Hanni on olnud viimaste aastakümnete kuulsaim naisvang, istudes Harkus naistevanglas ligi kaksteist aastat. Tema süü, mille eest talle isegi nõukogude oludes tavatult range kohtuotsus määrati, seisnes selles, et ta armastas oma meest. Mees aga ostus kiskjaks - perverdiks ja sarimõrvariks, keda siiani mäletatakse kui Nõmme inimsööjat ning kelle hirmus elas 80ndate alguses terve Tallinn. Autor püstitab küsimuse: kui kaugele võib naine armastades minna, kuidas muututakse armastuse ohvriks. Oma elulugu asus Pille kirjutama 24aastasena, olles eeluurimise all ning jätkas seda halastamatu avameelsusega kõik vangla-aastad. Ladusa sulega kirja pandud autobiograafias tunneb eesti lugeja ära omaaegseid sündmusi, tegelasi ja kohti.
Elulood, memuaarid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ma armastasin kiskjat, Pille Hanni, Eesti Ekspressi Kirjastuse AS 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Mari Möldre, Eesriie avaneb. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 9,00 eurot
Erika Nivanka, Soome lahe kahel kaldal. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2010, hind: 11,00 eurot
Andres Tarand, Kiri ei põle ära. Päevaraamat 1980 - .... Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 7,50 eurot
Arnold Hinnom, Suur heitlus. Mälestusi rahvusväeosade ajast ja Vabadussõjast. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 5,00 eurot
Eduard Ole, Suurel maanteel I-II. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 12,00 eurot
Paul Pinna, Minu eluteater ja teatrielu 1884-1944. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2010, hind: 12,00 eurot
Karl Ast Rumor, Aegade sadestus I-III. Olusi, iseloomustusi, hinnanguid. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 10,00 eurot
Johan Kõpp, Mälestuste radadel I-IV. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 16,00 eurot
Elmar Salumaa, Tiib pandud aastaile õlale. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 15,00 eurot
Anton Jürgenstein. Isikunimede register: Jaan Isotamm, Minu mälestused. I-II. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2011, hind: 13,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4568 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!