Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Unenäopüüdjad. Teraapiline värviraamatAutor(id): Margit Mikk-Sokk
Kujundaja: Ragnar Sokk
Kirjastus: Tulip OÜ
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916695326
Lehekülgi: 32
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Põgene argipäeva saginast ja sukeldu rahulikku unenäolisse maailma.
Avasta ainulaadsed pildid, mis ühendavad traditsioonilise unenäopüüdja sümboolika kaunite ja lummavate motiividega. Värvi ilusaid lilli, imelisi liblikaid, muinasjutulisi kasse, majesteetlikke hobuseid, kauneid kaitseingleid, kes kaitsevad sind negatiivse eest ja toovad sinuni õnnelikud ja helged unistused.
Unenäopüüdjad on algselt pärit Põhja-Ameerikast indiaani kultuurist. Ojibwe hõimu rahvas uskus, et ööõhk on täitunud heade ja halbade unenägudega. Selleks, et kaitsta magajat halbade mõtete ja õudusunenägude eest meisterdasid Ojibwe naised unenäopüüdjaid – väikseid pajuvitstest ringe, mille sisse oli kootud võrk. Unenäopüüdja riputati amuletina inimese voodi kohale. Usuti, et unenäopüüdjad võivad inimeste unenägusid muuta. Võrk toimib filtrina hoides kinni kõik negatiivse, mis hävineb päiksetõusul esimeste päikesekiirtega. Ainult head unenäod pääsesid võrgust läbi ning libisesid mööda sulgi magajani.
Tänapäeval on unenäopüüdjad levinud üle maailma. Nende kaitsvat võrku võib kasutada negatiivsetest tunnetest vabanemiseks.
Need pildid aitavad sul lõõgastuda ja stressi vähendada. Värvimise meditatiivne protsess aitab keskenduda positiivsele ja lasta negatiivsed mõtted minema.
Värvi oma maagiline amulett. Kõik halvad emotsioonid jäävad võrgu taha ja ainult head, ilusad ja helged pääsevad sinuni.
Nende piltide värvimine annab sulle rahu ja harmooniat, teeb rõõmsaks ja õnnelikuks. Oled kaitstud ja hoitud.
Märksõnad:
Tulip OÜ
Ragnar Sokk
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Unenäopüüdjad. Teraapiline värviraamat, Margit Mikk-Sokk, Tulip OÜ 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. XII köide. Rähn, mis sa toksid?,
Steamark, 2002, hind: 11,00 eurot
Jaan Kaplinski, Kaks päikest. Teistmoodi muinaslood,
Tänapäev, 2005, hind: 14,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Iko Maran, Läki metsa!,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!