Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Putukad õhus, maas ja veesAutor(id): Tuul Sepp
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789985682692
Lehekülgi: 102
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 205x225 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Meie ümber elab tohutult palju putukaid, kuid me teame neist väga vähe. Miks on lepatriinul punased mustade täppidega tiivad? Kus on liblikad talvel? Kuidas mesilane mett korjab? Mis vahe on tirtsudel ja ritsikatel? Kuidas näevad välja röövikuhunt, tontsuru ja sipelgalõvi? Sellest raamatust saavad lapsed vastuse nendele ja paljudele teistelegi küsimustele ning õpivad märkama nii õhus lendavaid, lehtedel ja õites askeldavaid, vees elavaid kui ka maapinnal sibavaid putukaid. Retkel putukariiki on lastele teejuhtideks bioloog Tuul Sepp, kes kirjutas putukatest põnevad jutud, ning bioloog-zooloog Urmas Tartes, kes tegi putukatest vahvad pildid. //Populaarteaduslik lasteraamat nagu Risti-rästi läbi Eestimaa//
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Putukad õhus, maas ja vees, Tuul Sepp, Valgus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,50 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Ülesandeid ja katseid,
Valgus, 1971, hind: 6,00 eurot
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. XII köide. Rähn, mis sa toksid?,
Steamark, 2002, hind: 11,00 eurot
Jaan Kaplinski, Kaks päikest. Teistmoodi muinaslood,
Tänapäev, 2005, hind: 14,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!