Teema: Kultuur
Pealkiri:
Kui kadunud maailm elustubAutor(id): Juhan Kangur
Kujundaja: Kaljo Põllu
Kirjastus: Ilmamaa
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789985779057
Lehekülgi: 408
Sari: Eesti Mõttelugu
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x140
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Juhan Kangur (1906–2003) oli Pärnu päevalehe “Uus Elu” peatoimetaja
1941–44 ja hiljem New Yorgis “Vaba Eesti Sõna” kaastööline. Oma pika elu jooksul jõudis ta olla otsene või kaudne tunnistaja nii olukorrale sõjaeelses Berliinis kui ka Eesti taasiseseisvumisele. Ta on ajakirjanikuna kirjeldanud erinevate rahvaste ja rasside suhteid ja nende arvatavat psühholoogiat ning pakkunud lugejatelele põnevaid lugusid ja huvitavaid fakte. Talle kui autorile on aga kõige olulisemaks jäänud Eesti maa, rahvas ja kultuur. Juhan Kanguri mõtteloo-kogumik sisaldab kirjutisi aastatest 1993–2002, teemadeks vaim, võim ja vabadus, loojad ja nende looming.
Raamatu väljaandmist on toetanud Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Mõtteloo Sihtkapital
Märksõnad:
Ilmamaa
Eesti Mõttelugu
ajalugu
kultuuriajalugu
artiklid (meedia)
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kui kadunud maailm elustub, Juhan Kangur, Ilmamaa 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Priit Kulu, Tiiu Kuurme, Sulev Kuuse, Jakob Kübarsepp, Gerhard Lock, Toivo Maimets, Peep Nemvalts, Maret Nukke , Kaarina Rein, Peeter Saari ja Helena Sepp, Eesti teaduskeel keelterikkas teadusmaailmas,
Tallinna Ülikool, 2020, hind: 15,00 eurot
Märt Väljataga, Kirjandus kui selline. Valik vene vormikoolkonna tekste,
Tallinna Ülikool, 2014, hind: 17,00 eurot
Reili Argus, Katrin Kern, Helika Mäekivi, Keeletoimetamine. Kõrgkooliõpik,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2023, hind: 15,00 eurot
Juri Lotman, Zara Mints, Sergei Issakov, Kalju Leht. Koostanud Kalju Leht, Vene kirjandus. Õpik XI klassile,
Valgus, 1989, hind: 5,00 eurot
Peatoimetaja: Ain Kaalep, Akadeemia 2001/6,
Eesti Kirjanike Liit, 2001, hind: 1,60 eurot
Clarissa Pinkola Estés, Naised, kes jooksevad huntidega,
Huma, 1999, hind: 25,00 eurot
Harald Peep, Kolm laipa, kõik surnud ehk Kriminaalne kirjandusmaastik,
Ilmamaa, 1996, hind: 3,00 eurot
Eesti lipp 120. 5. juunil 2004 Tartus peetud teadusliku konverentsi materjalid,
EÜS, 2007, hind: 9,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Ю. М. Лотман, З. Г. Минц, Б. Ф. Егоров / Zara Mints, Juri Lotman, Boriss Jegorov, Переписка 1954-1965,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2012, hind: 13,00 eurot
Kultuur all on 4760 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!