Teema: Joogid
Pealkiri:
Jumekad joogidAutor(id): Koostanud Martti Koppel
Kujundaja: Kertu Peet
Kirjastus: Erahariduskeskuse Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 9985783999
Lehekülgi: 64
Sari: Retseptikogu Soolatera
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 215 × 149 mm
Suurus: tavaformaat, spiraalköide
Sisu:
Olenevalt aastaajast on joogid erinevad - südatalvel otsime soojendavaid, suvel aga jällegi jahutavaid jooke. Siin raamatus on sõbralikult kõrvuti kõikvõimalikud joogid, nii kplmad kui kuumad, nii alkoholiga kui ilma. Igale maitsele leidub midagi.
Märksõnad:
joogid
kokaraamatud
Sari: Retseptikogu Soolatera
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Jumekad joogid, Koostanud Martti Koppel, Erahariduskeskuse Kirjastus 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
lood ja retseptid: Üllar Priks alias Myrakas, Sööme sõnu,
Postimees, 2016, hind: 22,00 eurot
Kerged magustoidud [50 retsepti!],
Ühinenud Ajakirjad, 2018, hind: 5,00 eurot
Koostaja Gerda Kroom, Moodsad ahjuküpsetised. Toidu valmistamine küpsetuskotis, fooliumis, küpsetuspaberis ja tinas,
Odamees, 2024, hind: 15,00 eurot
Koostanud Erik Enden, Pille Enden, Laste kokaraamat,
AS Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 14,00 eurot
Maitsvad suupisted,
Odamees, 2015, hind: 10,00 eurot
Linda Petti, Roosõielised Linda Petti köögis,
Valgus, 1992, hind: 4,00 eurot
Linda Petti, Kartulitoite,
Valgus, 1989, hind: 2,00 eurot
Elle Reeder, Hoidistamine,
Valgus, 1993, hind: 5,00 eurot
Laine Remmelgas, Magustoidud (käsiraamat),
Valgus, 1985, hind: 2,00 eurot
Linda Petti, Juust,
Valgus, 1984, hind: 3,00 eurot
Kokaraamatud all on 2323 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!