Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Iga mängitud nootAutor(id): Lisa Genova
Kujundaja: Signe Kanarbik
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Ave Põlenik
ISBN: 9789916634813
Lehekülgi: 272
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 220x148
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Armastatud kontsertpianist Richard on pälvinud oma emotsionaalse väljendusviisi ja veatu tehnika eest tunnustust ning nautinud publiku ovatsioone kogu maailmas. Iga tema sõrm on nagu peenhäälestatud instrument, mis klaveril tantsides tabab klahve ülima täpsusega.
Nii oli see alles mõni kuu tagasi.
Nüüd on Richardil diagnoositud ALS ja tema parem käsi on halvatud, sõrmed jõuetud ja liikumatud. Käe kaotamine mõjub nagu surm, nagu tõelisest armastusest ilmajäämine. Ja ta teab, et vasak käsi on järgmine.
Kolm aastat tagasi võttis Karina elutoa seinalt nende raamitud pulmapildi ja riputas selle asemele peegli. Kuid naine ei ole ikka veel eluga edasi läinud. Karinat kammitsevad ettekäänded ja hirm, ta on kinni jäänud klaveriõpetajaellu, mis ei paku rahuldust, kardab püüelda selle poole, mille ta noore naisena hülgas, ning süüdistab kõiges Richardit ja nende ebaõnnestunud abielu.
Kui Richardi haigus süveneb ja ta ei tule enam endaga toime, hakkab Karina vastu tahtmist tema hooldajaks. Richardi lihaste, hääle ja hingamise kuhtudes püüavad mees ja naine oma minevikku lepitada, enne kui on liiga hilja…
Neuroteadlase Lisa Genova romaan „Iga mängitud noot” räägib kahetsusest, andestusest, vabadusest ja sellest, mida tähendab elus olla. Tema esimese romaani „Siiski veel Alice” järgi valmis aastal 2014 samanimeline film, mis on võitnud rohelt auhindu.
Originaali pealkiri Every note played. Eesti keeles
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
ameerika
ilukirjandus
romaanid
amüotroofiline lateraalskleroos
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Iga mängitud noot, Lisa Genova, Ühinenud Ajakirjad 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Jerome David Salinger, Kuristik rukkis. Novellid. Puusepad, tõstke kõrgele sarikad. Franny ja Zooey. Lühiromaanid ja jutustused,
Eesti Raamat, 1973, hind: 18,00 eurot
Rafael Sabatini, Ajaloolised ööd II,
Fantaasia, 2004, hind: 2,00 eurot
Carolly Erickson, Truudusetu kuninganna. Romaan Henry VIII viiendast naisest,
Eesti Raamat, 2014, hind: 12,00 eurot
Jack London, Smoke Bellew. Merehunt,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Sergei Nikolajevitš Sergejev-Tsenski, Sevastoopoli rasked päevad. 3. kd.,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 4,00 eurot
Kate Bromley, Räägi minuga raamatute keeles,
Ersen, 2022, hind: 17,00 eurot
Maksim Gorki, Klim Samgini elu. 3. osa. Nelikümmend aastat. 1925-1936. Jutustus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 4,00 eurot
Angela Dimitrakaki, Neli tunnistust Errinyose jõe väljakaevamisest,
Hunt Kirjastus, 2023, hind: 13,00 eurot
Väinö Linna, Sõjaromaan,
Eesti Päevalehe Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6974 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!