Matk põrgusse, Are Kalvø, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Virtsu. Rohkem kui lihtsalt sadam""Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemi..""Ääremaa Eesti südames""Keelevoos 76""Akvaariumikalad""Polaaröö lummavas hämaruses""Rohenäpu aiateatmik 2006""Minu imeline elu 3""Петербургская Ака..""Mere leib. Ülevaade kaluritest ja..""Punamütsike ja teisi muinasjutte""Eesti teerajajad. Meistreid ja mas..""Lõpp ja algus""Lühikesed lood""Orlando. Elulugu""Minu Bulgaaria. Magusad tomatid ja..""Kaksteist hobust ja neiu ujuvalt s..""Мыло ручной работы..""Paberlinnad""Tuhkatriinu (luuletused)""Eesti pagulaskirjandus 1944-1992. ..""Jutustused IV""Leedi Oraakel""Liiviküla ehk Lifljandia. Eesti a..""Jalgade tervishoid. Terved ja tuge..""Paide""Urmas Ott. Best of (1. osa)""Rõõmulaul. Lugu lootusest ja arm..""Keelenõuanne soovitab""Estonia teater""Urantia raamat. IV. köide, 32.-44..""Valgekaardi väejuhid""Inglise ärikeel. Vestmik""Tekstid ja taustad VI. Tekstiuurim..""Aprillitüdrukud""Doktor 1998/1. Tervisenõuandeid k..""Milo imelised seiklused""TEUK XII. Taastuvate energiaallika..""Tervis loodusest""Herbert Jahunäpp Kaugekandist""Juuni 1941""Keelatud vili""Veronika otsustab surra""Pildid beebidele. Tsuhh-tsuhh!""Kutsikas""Tšehhoslovakkia Sotsialistlik Vab..""Kurjuse võrgus""Tiib""Muusikalisi hetki. Jutustusi ja lu..""Elu ääremaal [olukirjeldus]""25 mõisa Raplamaalt""Renessanss ja barokk kunsti mäles..""Prantsuse 18. sajandi 2. poole ja ..""Meiβner Porzellan. Meissner Porze..""Sealtpoolt künniseid. Tagasivaade""The village show""Kollektiivläbirääkimine. Tööt..""Sünnitusabi ja günekoloogia""Tuultega võidu [kunstiõpetuse vi..""Kodanike riik. Reformierakond loom..""Langenscheidts Fremdwörterbuch""Poolel teel taevasse. Minu põikp..""Eesti keele süntaksi küsimusi""Siiri lood""Sõna sõna kõrvale. Paul Ariste ..""Max ja Metsik Seitse. Must äss""Printsess Imeline""Võlukübar""Yamaha GX-5 Owner's Manual""Betti, kibuvits õitseb. Dialooge ..""Suur hääleraamat. Kõik võistle..""Looming 2013/5. Eesti Kirjanike Li..""Nelly Rapp ja Frankensteinlane""Toatüdrukud. Palkon""Vaiga-Kassinurme maalinn""Šveitsi perekond Robinson""Müütide maagia""Väetised ja nende kasutamine. Tea..""Elas kord… Vanad head muinaslood""Vasarad tules""Estonian Panorama""A Dream of Freedom. Four Decades o..""Eesti tee vabadusele. Estonia's wa..""Viirastus""Maja metsa varjus""Kogutud novellid I-II""Jääkarude riigis""Nõiatants""Karupoeg Maiasmokk""Suhtlemine - keskastmejuhi proovik..""Karmuella-Armuella ja Nunnu (karik..""Kaheksa torustikust kostvat hääl..""Maiusjutud""Imeflööt. Ungari muinasjutte"
94 tk kogusumma: 755,20 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Matk põrgusse
Autor(id): Are Kalvø

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Ülle Jälle
ISBN: 9789949857203
Lehekülgi: 288

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 215x143
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Norras populaarne stand-up koomik Are Kalvø (snd 1969) on 25 aastat andnud etendusi ning kirjutanud raamatuid muuhulgas usu, poliitika, jalgpalli ja ajaplaneerimise teemal. Sageli on tal kombeks kirjutada sellest, millest ta väga palju ei tea. „Matk põrgusse" on tema esimene raamat vaimustusest, mida ta ei mõista, kuratlikult naljakas ja teravmeelne kirjeldus Põhjamaade inimeste suhtest loodusega.

Originaali pealkiri Hiking to hell. Eesti keeles

Märksõnad:
Tänapäev
biograafiad
harrastused
reisikirjad

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Ülev Valder, Ümberilmareis,
2011, hind: 9,00 eurot

Ülo Tootsen. Koostanud Jüri Dubov, Kalju Suur ja V. Vahi, Kadriorg (fotoalbum),
Eesti Raamat, 1967, hind: 2,00 eurot

Tiit Veermäe, Pärnu,
Olion, 1990, hind: 8,00 eurot

Terhi Pääskylä-Malmström, Minu Tallinn. Kalevitüdruku kroonika,
Petrone, 2016, hind: 6,00 eurot

Reinhold Joost, Viljandi rajoon,
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot

Indrek Kärner, Emajõe rändaja teejuht,
OÜ Kirjastus Kunst, 2014, hind: 12,00 eurot

Margit Prantsus, Minu Iisrael,
Petrone Print, 2017, hind: 7,00 eurot

Gerald Durrell, Joobnud mets. Sahisev maa,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot

idee autor: Leida Lepik; tekstid kirjutanud Maris Pruuli, Regio Maiasmoka atlas. 52 riiki. Üle 130 maiustuse eksootilised retseptid,
Regio, 2014, hind: 8,00 eurot

Paavo Kangur. Toimetanud: Killu Paldrok, Palveränduri päevik. Teekond Santiago de Compostelasse,
Pegasus, 2014, hind: 20,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2190 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee
Matk põrgusse, Are Kalvø, Tänapäev 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud