Märjamaa legend, Arvo Valton, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Bhagavad Giita. Jumala laul""Arvo Valton-Vallikivi kogutud teos..""Suverüütel""Возможность выбор..""Igavesti I. Surematud""The Runaway Jury""Kaks tüüpi kirjutavad""Maja Mineviku tänaval""Elust ja ajast""Pikk naine. Kaasaegne igand""Võlunõel ja teised jutud""Pooltoonid""Laste oma koeraraamat""Vesiratta Madis (jutustus)""Raamita pildid""Kastanipuu. 1 osa""Talvesõda""Daughter of the Pirate King""Viimane hüvastijätusuudlus""Kirsside pillamise päev. Valimik ..""Joana. Armastusromaan ajaloolisel ..""Kadunud tütar. Lühiromaan""Eesti romaan""Sipsik""Printsessi päevikud III. Armunud ..""Naine, kes ei nuta, saab rikkaks""Teatame mõrvast""Pikse tütar""Tugev, tundlik poiss. Kuidas kasva..""Töö algus. Teine romaan tsüklis..""Tweenies. Imelamp""Jootetööd""Avanemine 2003/1. Vaimsus. Teadmin..""Ümera jõel""Novelliraamat""Meri ja maa""Kahe maailmasõja väejuhid ning m..""Merikarbiotsijad""Puhastustuli (lühiromaan). Purgat..""Lihvimata teemant""Suvi sulab talvel""Berlitzi vestmik. Soome keel""Panda Paul ja kohutav tulekahju""Homne Tallinn""Elu läbi sajandite""Koolipoisid Vabadussõjas""250 küsimust ja vastust""Мститель. Повесть ..""Kirss süldil""Kolme katku vahel. Eesti lugu""Palun õnnelikuks""Külmkamber""Aasta kadunud kolkakoolis""Olen öösse eksind karjus. Tekste..""Looduslik jalahooldus""Ühe nohiku seiklusi""Tähenärija raamatukogu""Hüpnotisöör. Joona linna 1""Kas karu on siin?""Tühipüks""Satumaa. Hyvää yötä""Koeratapja""Maag. Surematu Nicholas Flameli sa..""Ebaabikaasa""Koobasmäed""Koer kaevus""Edward Tulane'i imetabane teekond...""Elvis! Elvis!""A call for cultural symbiosis. Med..""Veel üks väike drink""Hullumeelsuse mägedes""Kuningatütar. Valik IV""Mõned ei tahtnudki [luulet ja pro..""Bioloogia gümnaasiumile (4. osa)...""Tiivasirutus""August Mõigu oma hobu. Külajutt""Makramee. Moekad aksessuaarid""Otepää. Kodu-uurijate seminar-ko..""Soome ulme. Ulmeantoloogia""Мачо чужой мечты""Ma langesin esimesel sõjasuvel. F..""Veelkord Kazimirist, Vladimirist j..""Adèle’i küsimus. Lühiromaan""Nüüd elan Mustamäel...""Jagatud rütm""Vastuarmastus 2""Siidikaupmehe tütar""Hollywoodi naised 1""Vee kuju""Draakonikroonikad. Suure võluri S..""Vennad""Saatekiri""Raudsed käed. Lunastus""Miljonivaade""Kitsas nurgake""Poirot' varasemad juhtumid""Teadlikult lapsevanem""Puudutus""Eesti-vene fraseoloogiakäsiraamat..""Ärge kaotage lippu!""Röntgennägemisega mees""Hädamaandumine""Tashi lood I""Hõbesõrg""Lilled Vabakal""Udres-kudres, päeva poeg. Rahvale..""Kiri kuningale""Mänge siit ja sealt. Eesti laste..""Tagasi tulevikku. Kahtlusi ja ette..""Külatraagik""Timur ja tema meeskond""Must ratsanik II""Kui Raudpea tuli I-II""Lõbusad masinad""Luugiga lehm""Iidsete aegade lood I-II. Müüte ..""Varjumäng""Tori hobune. Laastud, lühijutud, ..""Leia oma saatus"
119 tk kogusumma: 942,70 EUR

Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri: Märjamaa legend
Autor(id): Arvo Valton
Kujundaja: Jaan Tammsaar


Kirjastus: Kirjastuskeskus
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949445851
Lehekülgi: 189

Seisukord: ümbrispaber kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvas köites

Sisu:
Kui Euroopa kristlased olid Lähis-Idas ristisõdades moslemitelt enamasti peksa saanud, siis mindi nõrgemate vastaste kallale. Nii kuulutati ka Eestimaa vastane sõjategevus paavsti poolt ristisõjaks ning vallutatud ala pühendati Neitsi Maarjale. Esimesena tegi seda juba piiskop Albert 1201. aastal, et saksa seiklejate eelseisvatele vallutustele ja pappide väevõimuga ristimistele ühe püha sõna abil tuge pakkuda. Sellest ajast hakati Eestimaad nimetama ka Maarjamaaks. Mis luulekeeles on tänaseni käibel. Selle nime kindlalt teada olev pärija Eestis ongi Märjamaa. Niisiis võiks väikelinna suurust Märjamaad Eesti nimepealinnaks kutsuda. Miks mitte.

Auhind: Jaan Krossi kirjandusauhind, 2018

Märksõnad:
eesti ilukirjandus
ajaloolised jutustused

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Arvo Valton, Ühises hoovuses,
Hea Lugu, 2018, hind: 8,00 eurot

Arvo Valton, Kirikutrepil,
Perioodika, 1993, hind: 4,40 eurot

Arvo Valton, Mustamäe armastus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot

Arvo Valton, Arvo Valton-Vallikivi kogutud teosed 23. Artikleid, ettekandeid,
Kirjastuskeskus, 2014, hind: 12,00 eurot

Arvo Valton, Mina, mina, mina...,
Kupar, 1998, hind: 5,00 eurot

Arvo Valton, Novellid. Romaanid. Kogutud teosed 25,
Kirjastuskeskus, 2019, hind: 20,00 eurot

Arvo Valton, Kogutud teosed 26. Varia,
Kirjastuskeskus, 2020, hind: 15,00 eurot

Arvo Valton, Arvo Valton-Vallikivi kogutud teosed 19. Novellid,
Kirjastuskeskus, 2010, hind: 7,00 eurot

Arvo Valton, Arvo Valton-Vallikivi kogutud teosed 20. Romaanid. Kirjad kasetohul. Ülemiste vanake. Kirsioks. Ravitseja,
Kirjastuskeskus, 2012, hind: 8,00 eurot

Arvo Valton, Noppeid maiselt teelt,
Kirjastuskeskus, 2020, hind: 12,00 eurot

Arvo Valton, Õukondlik mäng,
Perioodika, 1972, hind: 1,50 eurot

Arvo Valton, Liblikas, ilus ja paks,
Ise, 2003, hind: 4,00 eurot

Teema Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:

Miina Hint, Kummitusemäng. Lühiromaan,
2009, hind: 4,00 eurot

Eha Veem, Varemerohi. Leskede klubi,
Tänapäev, 2020, hind: 3,50 eurot

Ernst Peterson-Särgava, Jutustused,
Ilukirjandus ja Kunst, 1947, hind: 4,00 eurot

Heino Kiik, Arve Jomm. Alguse asi. Brigadir,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot

Barbi-Katrin Lõhmus, Imesid juhtub harva,
Tänapäev, 2007, hind: 6,00 eurot

Karl August Hindrey, Mart Laar, Aovalged aknad,
Varrak, 2022, hind: 22,00 eurot

Olavi Ruitlane, Naine,
Jumalikud Ilmutused, 2009, hind: 18,00 eurot

Nikolai Baturin, Karu süda,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot

Risto Laur, Taaniel annab tina,
Risto Laur, 2020, hind: 9,00 eurot

Karl Ristikivi, Viikingite jälgedes,
Fantaasia, 2003, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4471 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee
Märjamaa legend, Arvo Valton, Kirjastuskeskus 2017 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud