Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Koiduränduri teekondAutor(id): Clive Staples Lewis
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Aldo Randmaa
ISBN: 9789949472185
Lehekülgi: 216
Sari: Narnia kroonikad
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 135 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Kuningas Caspian ja tema ootamatud reisikaaslased võtavad ette merereisi, mis viib neid maailma lõppu. Nad seilavad aina edasi ja edasi, et avastada uusi maid ja meresid, kuni mõistavad, et maailma lõpp on alles kõige algus.
Clive Staples Lewis, keda tema sõbrad kutsusid Jackiks, sündis 1898. aastal. Oxfordi professorid Lewis ja tema hea sõber J.R.R. Tolkien, «Sõrmuste isanda» triloogia autor, moodustasid klubi, millel nimeks The Inklings, ning kus kord nädalas vesteldi, vaieldi kirjanduse üle ja loeti ette äsjakirjutatud lugusid. Lewise armastus muinasjuttude, müütide ja legendide vastu on pärit tema lapsepõlvest ning ta uskus, et fantaasia on parim vahend, mille abil saab lapsi panna kogema rõõmu ja õpetada tegema vahet hea ja kurja vahel. C. S. Lewise sulest aastatel 1950–1956 ilmunud Narnia lood kuuluvad 20. sajandi lastekirjanduse olulisemate raamatute hulka.
Raamat sarjast Narnia kroonikad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Koiduränduri teekond, Clive Staples Lewis, Pegasus 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Clive Staples Lewis, Hobune ja tema poiss,
Logos, 2000, hind: 12,00 eurot
Clive Staples Lewis, Hõbedane tool. Hõbetool,
Pegasus, 2006, hind: 16,00 eurot
Clive Staples Lewis, Ühe valu anatoomia,
Logos, 2000, hind: 5,00 eurot
Clive Staples Lewis, Lihtsalt kristlus,
Perioodika, 1991, hind: 9,00 eurot
Clive Staples Lewis, Prints Caspian,
Logos, 1996, hind: 8,00 eurot
Clive Staples Lewis, Tabatud rõõmust,
Logos, 2000, hind: 8,00 eurot
Clive Staples Lewis, Prints Caspian,
Pegasus, 2008
Clive Staples Lewis, Lihtsalt kristlus. Minu argumendid,
Logos, 2007
Clive Staples Lewis, Mõtteid psalmidest,
Logos, 1994
Clive Staples Lewis, Mõtteid kannatusest,
Logos, 1998
Clive Staples Lewis, Imetegija õepoeg,
Logos, 1998
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Veiko Belials, Jumalate vandenõu,
Varrak, 2006, hind: 20,00 eurot
Iain M. Banks, Relvade kasutus,
Varrak, 2001, hind: 15,00 eurot
Veiko Belials, Ashinari kroonikad,
Varrak, 1997, hind: 20,00 eurot
Maggie Stiefvater, Kaarnapoisid,
Tänapäev, 2013, hind: 17,00 eurot
Douglas Adams, Elu, universum ja kõik. Viieosalise triloogia kolmas seiklus. Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas 3. osa,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 17,00 eurot
Diana Gabaldon, Võõramaalane. II osa 2. raamat. Kiil merevaigus,
Varrak, 2015, hind: 20,00 eurot
Arne Tsirna, Armastuse valem. Ulmeromaani esimene osa,
Arne Tsirna, Temor Grupp, 2014, hind: 6,00 eurot
Indrek Hargla, Mehis Heinsaar, Karen Orlau, Kristjan Sander, Maniakkide Tänav, Triinu Meres, Mann Loper, Kersti Kivirüüt, Leila Tael-Mikešin, Egle Palberg, Pikad varjud (novellikogumik),
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 9,00 eurot
John Ronald Reuel Tolkien. Redigeerinud [ja eessõna:] Christopher Tolkien. Toimetanud Eve Laur ja Lembit Rattus, Silmarillion,
Tiritamm, 1999, hind: 45,00 eurot
Stephenie Meyer, Keha,
Pegasus, 2011, hind: 20,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1774 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!