Maailm veetilgas, Eva Lepik, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Põllumajandusmasinad. Praktilised..""Pääsukene, tule koju""Kui kergetööstus oli suur töös..""Doktor Haldja lood""Juhani Aho elu ja looming""Rabarberikoogid ja -magustoidud""Impact""Tamsalu""Eesti spordi taskuentsüklopeedia...""Nutikad aiaprojektid""Eesti asi""Uutmine ja uus mõttelaad meie maa..""Minu väike Kala. Teejuht lapsevan..""Salatoimikud: Epitsenter""Väikese Öökulli mõtlemise raam..""Inspireeriv Itaalia. Reisikiri, no..""Maailmareligioonid""Õpetajad: kas maa sool või kraad..""Hermann und Dorothea""Maalehe väike seeneraamat""Vanatädi valged elevandid""Taliteraviljad""Sotsialistlik Põllumajandus 1958/..""Punane terror ja Läänemaa. 25. m..""Eesti kirjandusmaastikul. Kirjutis..""Knut Pillimees""Eesti presidendi teekond""Minevik ja olevik""Piiri-pääri. Lastelaule koos ill..""Kangelane. Kolmas raamat""Minu vend Yves""Lõplik pimestus. Köitev lugu võ..""Minu lugu (transseksuaalsusest)""Kardinali mõõgad""Koidutäht. Punase tõusu triloogi..""Ujuja ABC""Mina, vanaema, Iliko ja Illarion. ..""Stiilsed salvrätikuseaded""K-Pax""Sünnipäevade raamat. Iga päev o..""Ehe Eesti köök / Taste of Estoni..""Sõlesära""Kallis härra Q""Kõht külmetab""Stepwise melt transport and accumu..""Solita ja spioonid""Vaikne pesake""Keelekontaktid""Jaht ja ulukid""Kalju lihvitud killud""Tapeedipoiss Tambet""Väike inimgeograafia ning ühisko..""Konzert D-Dur Op.61 Für Violine U..""Portfelliteooria I""Häda mõistuse pärast""Onu Stjopa. Kolm lugu onu Stjopast""Piibelehe-neitsi. Lastejutt""Põllumehe kalender-käsiraamat 19..""Tuharad trimmi!""Kuninglik noomitus""Pent Nurmekund- keeletark ja õpet..""Haldjad. Kunst, ajalugu, uskumused""Itaalia köök""Ender's Game""Paw Patrol. 4 toredat seiklust""Vabadusest""Lõuad""Antonüümisõnastik""Animaõpik""Joonestamise ja joonistamise põhi..""Kesk surnud lilli""Inglise-eesti sõnastik. English-e..""Tervendaja 2015/7""Üldine kunstiajalugu""Roostevaba mõõk""Best movies of the 90s""Kärbes (antoloogia)""Maia ja sõbrad""Orienteeruja ABC""Toitu õigesti vastavalt oma kehat..""Suur Illustreeritud sõnaraamat. V..""FBI saladused""Tavaline surm""Ülekohus ei seisa kotis""Geenius ja jumalanna""Eesti majanduse biograafiline leks..""Põhja-Eesti klint"
87 tk kogusumma: 871,50 EUR

Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri: Maailm veetilgas
Autor(id): Eva Lepik, Edward Kess
Kujundaja: Heisi Väljak


Kirjastus: Maurus
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949559169
Lehekülgi: 152

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Õpik on kirjutatud uue õppekava gümnaasiumikursuse «Kirjandusteose analüüs ning tõlgendamine» tarbeks. Õpik on jaotatud kolmeks osaks: kirjanduse olemus ja roll, proosateksti analüüs ja tõlgendamine ning luuleteksti analüüs ja tõlgendamine. 35-tunnise kursuse jaoks on mõeldud 15 peatükki, mis jagunevad teooriaosaks ja näitetekstideks.Õpikus käsitletakse kirjanduse kui sõnakunsti olemust ja väärtusi ning proosa- ning luuleteksti lugemis- ja analüüsivõimalusi autori-, lugeja- ja tekstikeskselt.Eesmärk on, et õpilased tajuks lugemist loomingulise tegevusena, väärtustaksid seda kui naudingut, õpiksid teadvustama oma rolli loetava teksti kaasloojana ning kirjandust armastama.AUTORITESTEva Lepik on semiootik ja kirjandusteadlane, kes on avaldanud käsitlusi ja eesti kirjandusest, teatrist, ajakirjandusest, keeleuuendusest ja poliitikast. Ta on keeleteaduse, filosoofia ja semiootika doktorikooli nõukogu ning Tartu ülikooli filosoofia ja semiootika instituudi nõukogu liige. Tema põhihuvi on Karl Ristikivi teoste intertekstuaalne ja muusikalooline analüüs.Edward Keiss on Brüsseli Euroopa Kooli õpetaja, kes edendab huvi eesti keele ja kirjanduse vastu aktiivselt ka väljaspool ainetunde. Ta on mitmete õppematerjalide ja eesti keele õppimist käsitlevate artiklite autor ning Emakeeleõpetajate Seltsi liige.

Märksõnad:
eesti keel ja kirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:

Anne Valmas, Eestlaste kirjastustegevus välismaal 1944-2000,
TPÜ kirjastus, 2003, hind: 30,00 eurot

koostanud ja toimetanud Peep Nemvalts, Eesti teaduskeel ja terminikorrastus,
Tallinna Ülikool, 2011, hind: 8,00 eurot

Raili Pool, Eesti keele verbirektsioone,
TÜ Kirjastus, 1999, hind: 6,00 eurot

Ott Kurs, Pent Nurmekund- keeletark ja õpetaja,
Eesti Keele Sihtasutus, 2014, hind: 5,00 eurot

koostanud ja toimetanud Krista Mägi, Kirjandusõpetus põhikoolis III,
Avita, 2005, hind: 7,00 eurot

Viivi Maanso, Kaider Vardja, Merike Vardja, Keelesõber. VI klassi eesti keele õpik,
Koolibri, 2003, hind: 11,00 eurot

Alli Lunter, Kirjandiõpetus. Töövihik gümnaasiumile,
Koolibri, 2001, hind: 7,00 eurot

compiled by Anne Lange, English literary reader. Text-book for secondary school,
Argo, 2002, hind: 5,00 eurot

Ene Mihkelson, Kirjanduse seletusi. Artikleid ja retsensioonie 1973-1983,
Eesti Raamat, 1986, hind: 3,50 eurot

Arvo Mägi, Aeg kirju ei kuluta. Vaatlusi kirjandusest ja ajaloost,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1986, hind: 16,00 eurot



Keel ja kirjandus all on 1390 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee
Maailm veetilgas, Eva Lepik, Edward Kess, Maurus 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud