Kes on kes antiikmütoloogias, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Sissejuhatus kasvatusteadusse""Oidipuse silmad. Hunkeleri juhtum""Loojangul lahkume Tallinnast. Roma..""Tallinn vanadel fotodel. Tallinn i..""Eesti terioloogia. Ajalugu ja aren..""Высокое небо""Südames elamine + CD""Ameerika märkmed ehk Kaemusi Eest..""Esitis ENSV Ministrite Nõukogu ju..""Uneskõndija õetütre juhtum""Nõukogude Sotsialistlike Vabariik..""Looming 1987/3""Kõrgema veterinaarhariduse ajaloo..""Птицы (Linnud)""Õnnelik prints. Granaatõuntest m..""Rahu leiutamine. Mõtisklusi sõja..""Öö valgus""Kolmas Silm 2006/3. Alternatiivsed..""Mäe kutse""Verena 2002/3. Вязание дл..""Двойник. Игрок [пов..""Kogeleva piiskopi juhtum""Волшебное зеркало ..""200 ülikoolinalja""Eluaseme energiasäästlik hooldam..""Eesti silbilis-rõhulise rütmika ..""Gambiit""Your Pregnancy Week by Week""Tass kohvi""Elu ja kirjandus. Esseed""Elektroenergeetikud TPI-st""Loomakasvatus. Teaduslike tööde ..""Põhja-Eesti klint. Eesti looduse ..""Tom Sawyeri seiklused""Kindlustusselts Eesti Kalender 192..""Vanaisa võluhaamer""Mõmmi-beebi ja unelaulud""Teravmeelne hidalgo Don Quijote La..""Eesti punasekarja tõuraamat VIII...""Verena 2002/2. Вязание дл..""Simply Knitting 2011/8""Lennutunnid""Elektrimootorite hooldamine ja kai..""Koopakaru hõim""Sotsiaaltöö 2022/1. Sotsiaaltö..""Olin kodus ja ootasin, et vihma ha..""Ostlemine õhulossis""Üks imelik pimesikumäng. Kolm n..""Voldemar Panso""Riia verekoerad""Ukrainakeelne traktorite lühiajal..""Kui elevandid nutavad. Loomade tun..""Teatrimärkmik 1972/73""Kasvamine poisina""Targu Talita nipiraamat""Lahtine aken""Hot Money""Kõik mahlaks""Terav nagu nuga""Loomakasvatuse mehhaniseerimise k..""OIE A-nimekirja haigused""Ninja""Üksildane""A Thousand and One Facts about Sov..""Webster's Dictionary""Sherlock Holmesi seiklused I""Rootsi kummikud""Eesti parkide almanahh 3""Sõnnikuhoidlad""Valgustaja""Lendur""Viirastus""Abiks mehhanisaatorile. Juhend- ja..""Margarita Drozdi meetod. Kuidas di..""Tapalava""Государственный а..""Sakala tähtraamat 1934""Kunstniku raamat. II osa. Pildiraa..""Rational spline histopolation (Rat..""Tuhandenäoline budism""Verena 2003/3. Вязание дл..""Salapärane teenija""Matemaatika kirjaliku eksami üles..""Laps. Meditsiinilis-pedagoogiline ..""Spatz-Spätzchen""Tasu parunile""Kolmas Silm 2004/7""Reis mere äärde""Jasmiinide linn""Sõda ja rahu III""Laste unerännud. Uni, ärkvelolek..""Viru lauliku laulud"
92 tk kogusumma: 734,36 EUR

Teema: Eeposed, legendid, müüdid
Pealkiri: Kes on kes antiikmütoloogias
Autor(id): Gerhard Fink

Kirjastus: Avita
Linn:
Aasta: 2000
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Kattri Türk
ISBN: 9985202384
Lehekülgi: 328

Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras
Suurus: taskuformaadis, pehmes köites

Sisu:
#T001#
Gerhard Finki esitatud antiikmütoloogia ei ole kuiv teaduslik uurimus, vaid huvitav lugemisvara, mis ei käi üle jõu isegi väheste eelteadmistega lugejal. Autor orienteerub oma ainevaldkonnas imeliselt hästi, teema on talle nii kodune, et ta väljendusviis läheneb kohati kõnekeelele.

kasutatud raamat, kaaned kohati kulunud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kultuur alla viimati lisatud:

Silvi Salupere, Elin Sütiste, Acta Semiotica Estica VII,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 8,00 eurot

Tom Phillips, Inimesed: lühiajalugu kõige perse keeramisest,
Tänapäev, 2019, hind: 17,00 eurot

John Deely. Toimetanud Kalevi Kull, Silvi Salupere ja Peeter Torop, Semiootika alused,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 25,00 eurot

EKM Teaduskirjastus, Maailmade vahel I. Ello Kirsi Setomaal kogutud lood, 1938 - 1940,
Eesti Kirjandusmuuseumi folkloristika osakond, 2022, hind: 24,00 eurot

Kivisildnik, (:)raadiopastor,
JI, 2011, hind: 12,00 eurot

1111 eesti vanasõna koos kommentaaridega,
Rahva Raamat AS, 2018, hind: 20,00 eurot

Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot

Ülo Toomsalu, Setu verbi grammatika ja sõnastikud,
Perioodika, 1995, hind: 16,00 eurot

Iina Aasamaa, Käitumisest,
Eesti Raamat, 1965, hind: 5,00 eurot

Andrejs Pumpurs. Koostanud: Imants Lasmanis, Karutapja,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,50 eurot



Kultuur all on 4817 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee
Kes on kes antiikmütoloogias, Gerhard Fink, Avita 2000 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud