Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55539 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Uuesti elus""Scarlatti pärandus""Küünlameistri kaaslane""Metsasigudik ja printsessi koer""Ehituslaudsepatööd""Tallinn: Pikk tänav""Armastuse plahvatus""Üldine ajalugu 17""Pööraselt armunud""Minu noorusmaalt I. Autobiograafil..""Kääbus nina. Väike Mukk (muinas..""Metsamuinasjutud: Hiiglased""Oktoobrikuine tuuker""Mehised mehed. Äratuse sõnad meh..""Viis piipu""Saatmata kirjad""Luuletused. Poeemid""Paised""Laura lood. Esimene raamat""Rikas tüdruk""Viljapuuaia rajamine""Vääriti mõistetud ehk lugu kahe..""Loomalood (Nublu, Topi, Alfa+Romeo..""Kriminaalne tragikomöödia""Intelligent Drawings: Managing CAD..""Looduslikud murud""Müüdid ja legendid""Kaks väikest tarka""Поет Песни Булата ..""Väike peremees""Tuhkur hobune. Romaan 4 köites. I..""Su Doku lastele""Poliitiline testament""Maailma maad ja rahvad. Tänapäev..""Dracula tegutseb jälle""Täheke. Tähekese kalender 2018""Reisimärkmeid ja kirju. Anton Tš..""Sobiv paik surmaks""Tervendaja 2005/9""Südamekeeled""Kulturoloogia""Hollywoodi mehed 1""Sinine negatiiv""Naised. Käsiraamat meestele""Koprapoiss Kusti, kes ei saanudki ..""Eluenergia. Seitsmes raamat""Tasakaal""Olion 1930/9. Illustreeritud kuuki..""Publitsistika""Bilbao–New York–Bilbao""Lühike kirikulugu algkoolidele""Pagar Mesikäpp""Abitu""Ein Abend am Kamin. Eindrücke aus..""San Michele raamat""Sõja laul""Lumised lood. Tõeline talveraamat..""Didaktische Kessereien_""Piimakoguja käsiraamat""Stalinism""Hirundo 2008/2. Eesti Ornitoloogia..""Vana-Hiina""Jakob Hurda teened rahvaluuleteadu..""Veera Nelus ‎– Eesti Väljapai..""Oona ja Salinger""Armeenia muinasjutte. Saja rahva l..""Hiire laul""Sööbik ja Pisik""Merehundi jutud""Põgenemiskatse. Teaduslik-fantast..""Jean-Christophe IV. Põlev põõsa..""Elu Marsil""Minu elu seiklused II""Kergesti kasvatatavad sibullilled ..""Toto, Joonas ja püha Mimoos. 3. o..""Tarkade Klubi. Mai 2009""Ainult üks samm vihkamisest armas..""Kariibide kuu [näidendid]""Jäätunud võõras""Küsimus""Õunapuu""Сказки про сироту (..""Naeris (muinasjutt)""Puuviljandus""Akadeemia 1996/9""Kevade I""Suur pidusöök""Lumekangastus""Bosse ja Reks. Koorene tarkus""Tracy Beakeri lugu (1. osa)""Eesti kirjandusajalugu tekstides. ..""Korea muinasjutud""Komissar Reks""Winnetou surm. Kolmas raamat""Greeka vägimehed_""Röövel Hotzenplotz. Jutustused l..""Punane kuma. Mälestusi XI""Sinilind. Prantsuse muinasjutte. M..""Umbluu. Uusi ja vanu vigurijutte""Külapoiss""Looming 1987/3""Kuidas kasvatada ja pidada draakon..""Tüdrukute vaikimine""Kukub kilde elukivilt""Armastust otsimas""Maailma maad ja rahvad. Tänapäev..""Winnetou""Kitsus""Aabits""Kivisse raiutud. Jutustusi""Kadakamaa lood. Ajaviiteks pisikes..""Энциклопедия лека..""On. Lühijutud väikelastele""Tuhkatriinu""Kanajala linnajagu (luuletused)""Lehmad karjamaal""Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi""Ümera jõel""Avatud väravate öö""Jutustused IV""Kaunitar ja koletis""Slovaki muinasjutte. Saja rahva lo.."
122 tk kogusumma: 807,80 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Kadumismäng
Autor(id): Leona Deakin

Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Nele Mikk
ISBN: 9789949683864
Lehekülgi: 294

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Neli üksteisele võõrast inimest on kadunud ja nende asukohast pole jälgegi. Peale ühe. Nende kadumispäeval sai igaüks valge sünnipäevakaardi napi sõnumiga:
SINU KINGITUS ON MÄNG
KAS SA JULGED MÄNGIDA?
Politsei ei muretse – see on ju kõigest mäng. Aga pereliikmed on paanikas. Ühe ohvri tütar veenab psühholoogi ja eradetektiivi dr Augusta Bloomi asja uurima. Kui Bloom süveneb kadunud inimeste elusse – nende käitumisse, motiividesse, isikuomadustesse –, leiab ta midagi, mis kõiki ohvreid ühendab. Ja see on midagi tõeliselt ohtlikku.
Kui mäng kogub üha uusi osalejaid, kui üha uued pered kaotavad lähedase, peab dr Bloom ajaga võidu jooksma, et mängujuht paljastada. Kas ta mängib end neile kätte?
Mis juhtub, kui just ohvrid on need, keda tuleb karta?
Leona Deakin alustas tegevust psühholoogina Lääne-Yorkshire’i politseis ning töötab nüüd tööpsühholoogina. See on tema esimene põnevik.

„Kaunilt välja mõeldud, kaunilt kirja pandud, esimesest hetkest kaasahaarav ja nii hirmus, kui olla saab.“ Lee Child
KADUMISMÄNG on käestpandamatu debüütromaan, mis pöörab kadunud isiku süžee pea peale. Mis oleks, kui kadujad ise on need, keda tuleb karta? Leona Deakin on kasutanud psühholoogina saadud kogemusi, et kirjutada tõeliselt närvesööv põnevik. Teos, mis paneb mõtlema, millised halvaendelised ajendid võivad peituda nende inimeste peas, keda me enda arvates läbi ja lõhki tunneme.

Originaali pealkiri Gone. Eesti keeles

Märksõnad:
Eesti Raamat
ilukirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Jane Austen, Uhkus ja eelarvamus,
Varrak, 2002, hind: 19,00 eurot

Selma Lagerlöf, Löwensköldi sõrmus. Charlotte Löwensköld. Anna Svärd,
Eesti Raamat, 1994, hind: 15,00 eurot

Heidi Iivari, Tarton sarjarakastaja / Tartu sariarmastaja,
Enostone, 2021, hind: 15,00 eurot

Edward Rutherfurd, New York,
Varrak, 2014, hind: 35,00 eurot

John Fante, Küsi kaduvalt,
Hotger, 2003, hind: 6,00 eurot

Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot

Tove Jansson, Aus pettur (romaan),
Hea Lugu, 2020, hind: 15,00 eurot

Hans Henny Jahnn, Kallasteta jõgi. Teine osa, esimene raamat. Gustav Anias Horni kirjapanek, kui ta oli nelikümmend üheksa aastat vanaks saanud,
Eesti Raamat, 2021, hind: 15,00 eurot

Nora Ikstena, Emapiim,
Kirjastus Hunt, 2018, hind: 13,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Ülestähendusi põranda alt,
Postimees Kirjastus, 2023, hind: 16,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6983 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee
Kadumismäng, Leona Deakin, Eesti Raamat 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud