Teema: Perioodika: Vikerkaar. Eesti Kirjanike Liidu ajakiri
Pealkiri:
Vikerkaar 2016/7-8. Eesti Kirjanike Liidu ajakiriAutor(id):
Kirjastus: SA Kultuurileht
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 02348160
Lehekülgi: 208
Seisukord: korralik ajakiri
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
August, 2016
Need, kes ei mahu pildile. Merilin Piipuu: marginaalid ajaloos. Aet Annist: pendelmigrandid kodus ja võõrsil. Kevin Moss: homoseksuaalid NSVL-is. Evelin Tamm naisajaloost. Marko Uibu: konspiratsiooniteooriad ja Telegram.ee. Meelis Oidsalu: Nihilist.fm-i võitlus tsensuuriga. Heli Allik HAPKOMAH-ist. Elo-Hanna Seljamaa: Saja rahva lood. Margit Lõhmuse ja Maarja Kangro transgressiivsed novellid. Punane bukett II (järelsõna Aare Pilvelt). Peatükk Joyce’i “Ulixesest”. Anna-Stina Treumundi kunst
Märksõnad
humanitaarteadused
kirjanduskriitika
kultuur
Eesti
ilukirjandus
publitsistika
ajakirjad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vikerkaar 2016/7-8. Eesti Kirjanike Liidu ajakiri, , SA Kultuurileht 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Fredrik Colting , Carl-Johan Gadd, Moodsate asjade ajalugu. Interneti ja pitsa, monopoli ja porno, vahukommide, rula ja muude vingete asjade ajalugu meie planeedil,
Kunst, 2010, hind: 8,00 eurot
Enda Naaber Nipsust, Joonistades inimesi. Publitsistika,
Enda Naaber Nipsust, 2018, hind: 8,00 eurot
Linnutiivul II. Jõgeva Ühisgümnaasium 25 (koolialmanahh),
Jõgeva Ühisgümnaasium, 2009, hind: 6,00 eurot
Linnutiivul. Jõgeva Ühisgümnaasium 20 (koolialmanahh),
Jõgeva Ühisgümnaasium, 2004, hind: 6,00 eurot
Marju Kõivupuu; toimetaja Eha Kõrge, Meie pühad ja tähtpäevad,
Varrak, 2018, hind: 21,00 eurot
Leszek Kolakowski, Naeruvääristatud Jeesus. Kaksteist esseed. Edmund Burkei Seltsi raamat,
Hendrik Lindepuu, 2017, hind: 8,00 eurot
Jüri Kolk, Argitraagikaid ja teisi artikleid. Artikleid aastatest 2010-2020,
EKSA, 2021, hind: 14,00 eurot
Hando Runnel, Ei hõbedat, kulda,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot
Joanna Nylund, SISU. Soome südikuse Kunst,
Paljasjalg, 2018, hind: 8,00 eurot
Yuval Noah Harari, 21 õppetundi 21. sajandiks,
Postimees Kirjastus, 2019, hind: 11,00 eurot
Kultuur all on 4933 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!