Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Lõuna kuningannaAutor(id): Arturo Pérez-Reverte
Kujundaja: Britt Urbla Keller
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: hispaania keel
Tõlkija: Ruth Sepp
ISBN: 9789985322109
Lehekülgi: 414
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T287#
Arturo Pérez-Reverte mitmekihiline romaan «Lõuna Kuninganna» jutustab loo mehhiklannast, kes teeb ilma uimastivedajate maailmas. Narkokartelli piloodi pruudi Teresa Mendoza senine elu variseb pärast mehe surma kokku ja põgeneva naise tee viib Hispaaniasse, Vahemere ääres käiva vilka salakaubaveo keskmesse, kus temast aja jooksul kujuneb võimsa uimastiveo võrgustiku valitsejanna. Aastaid hiljem pöördub ta tagasi kodumaale, et vanu arveid õiendada. Ajakirjanikukogemusest vabalt ainest ammutav autor kujutab teoses nüansirikkalt kahe piiriala, Põhja-Mehhiko ja Gibraltari väina narkomaailma.
Selle taustal hargneb lugu naisest, kes läbi lüüasaamiste ja pettumuste kaotab illusioonid, ent avastab raamatud; kes paneb end karmide meeste mängus maksma ja saab legendiks. «Lõuna Kuninganna» on omapärane romaanivormis narkoballaad, mehhiko rahvaliku muusika ja narkoparunitest loodud lauluviiside rütmis ja vaimus kõlav jutustus ellujäämisest ja selle hinnast.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lõuna kuninganna, Arturo Pérez-Reverte, Varrak 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Daphne du Maurier, Patuoinas,
Eesti Raamat, 1993, hind: 5,00 eurot
Selma Lagerlöf, Portugali keiser,
Eesti Raamat, 1998, hind: 9,00 eurot
Robert Merle, Saar,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,50 eurot
Maeve Binchy, Vana pöögipuu,
Varrak, 1994, hind: 4,80 eurot
Henryk Sienkiewicz, Tule ja mõõgaga I (I),
Eesti Raamat, 1992, hind: 4,00 eurot
Henryk Sienkiewicz, Tule ja mõõgaga II (II),
Eesti Raamat, 1993, hind: 4,00 eurot
Anton Makarenko, Pedagoogiline poeem,
Eesti Raamat, 1967, hind: 12,00 eurot
Gerald Durrell, Jumalate aed,
Eesti Raamat, 1994, hind: 9,00 eurot
William Somerset Maugham, Kokkuvõtteks,
Canopus, 2005, hind: 12,00 eurot
Virginia Woolf, Tuletorni juurde. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2005, hind: 10,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7129 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!