Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Twenties Girl""Naistelehe nipiraamat 2023/jaanuar""Naisvõimleja ABC. Õppevahend""Sotsialistlik Põllumajandus 1972/..""Ajaratsurid: otsija""Sotsialistlik Põllumajandus 1972/..""Krõmpsuv skarabeus""Rasvad terviseks""Raua-Roobert""Kümme aastat Eesti riiklikku ises..""Planeet Maakera""Majandusaasta aruande koostamine (..""Seitsmest kümneni""Maailma lühiajalugu""Soolast ja magusat jõululauale""Valge raamat""Vikerkaar""Seitse kreutserit""Müüdita""Võileivad""Viimased kotkad""Sinustki võib saada investeerija""Nädal täis laupäevi""Sotsiaalpsühholoogia alused""Kaitseministeeriumi aastaraamat 20..""Tublide poiste kasvatamine""Kõhuelanikud""Mongoli muinasjutte""Naera, pajats!""Rännulugusid ja vemmalvärsse""Asjad jutustavad ajaloost""Pitsikuduja""Öös on müttajaid""Õõnsate õhtute õbluke õhin""Lauamäng Lepime kokku lapsega""Laul Jakuutiast""Surnute laul""Amsterdam""Koolilapse tervis""Seenevana pajatusi""Tiinale""Kartoteek. Veider vanake""Muhu monoloogid""Keeruline juhtum""Jahimeeste seas""Ilu astroloogia""Toite ajurveda köögist""Peegliplika""Suurgildi hoone""Salajane leping""Tundmatu Kimi Räikkönen""Naistelehe nipiraamat 2016/96 veeb..""Läinuks ajalugu teisiti""Poisid""Valitud luuletused""Atlantise ajalugu""Tommi""Laule lastele""Vandenõud""Lasteraamat""Vee tõeline jõud""Dante šantažeeritud pruut""Ema kallim""Valgus""Arsti kirjad""Liulood""Nakkavad nahahaigused""Üldine keemia""Nupuka nupula""Pärnaõietee (2. osa)""Minu isa püss""Sõjarändur. Pikem peatus""Viimane rong Moskvasse""Lolluste Akadeemia""Hõbemägi""Vabaduskiri""Mõtle mõnele numbrile""Muinasjutt haledameelsest kuningas..""Peremajanduse ABC""Koduarst""Öised külalised""Novgorodimaa""Armastus teisest pilgust""Orienteerumissport. Võistlusmää..""Eesti piirivalvest 1918-1940""Karksi (ekskursioonijuht)""Üle ööbikupõranda""Vanemskautide kangelastegu""Katja vihmasabin""Lastepäevakodu. Käsiraamat""Üliõpilasteatmik 2014/2015""Neitsist sündinud""Inglise-eesti sõnaraamat. English..""Õpime haigusi ennetama""Sotsialistlik Põllumajandus 1967/..""Sotsialistlik Põllumajandus 1968/..""Aastaaegade aken""Sotsialistlik Põllumajandus 1967/..""Valguse võti""Vormiroad""Sotsialistlik Põllumajandus 1972/..""NLKP XXIV kongressi materjale""Liivakella sanatoorium""Raeliita tähe valgus""Igamees""Radioloogia""Saatuslikud kurvid""Ainult inimene (novellid)""Vestlusi kasvatusest""Joanna eksirännak""Pilte rahvaloendusest. Census Snap..""Suomi-venäjä-suomi taskusanakirj..""Nahkehistöö""Мережки""Kesköised jalutuskäigud""Kellakuuljad. Ahelromaan""Õpime pildistama""Neljateistkümnes neljapäev""Kagu-Aasia""Sund. Poliitiline põnevik""Koduküla teel""Kolmandad mäed. Novell""Перемены (роман)""Austria-elamus""Meie repertuaar 1986/5""Mängime!""Imetabane aju"
127 tk kogusumma: 963,68 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias
Autor(id): Bill Bryson
Kujundaja: OÜ PiktoGraaf


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Piret Lemetti
ISBN: 9789949622429
Lehekülgi: 352
Sari: Saareraamat

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 148x210
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Bill Bryson kirjutas raamatu „Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias” 1995. aastal, vahetult enne naasmist Ameerika Ühendriikidesse, kust ta pärit on, otsustades enne lahkumist talle enam kui kakskümmend aastat koduks olnud riigis hüvastijäturingreisi teha. Tänaseks on raamatut müüdud enam kui miljon eksemplari, seda on tõlgitud paljudesse keeltesse ja 2003. aastal valisid raadiojaama BBC 4 kuulajad selle Inglismaad kõige paremini iseloomustavaks raamatuks.

Bryson alustab oma teekonda sealtsamast Doverist, kus ta 1973. aastal esimest korda Suurbritannia pinnale astus; põikab oma retkel läbi Holloway vaimuhaiglast, kus ta kunagi oma naisega kohtus; külastab paljusid erinevaid piirkondi ja jõuab viimaks välja Šotimaa kirdepoolsesse tippu. Ta liigub bussi ja rongiga ühest pubist ja linnast teise, naerab nii oma teel kogetu kui ka iseenda üle ja juhib talle omase, sageli lõikava sarkasmiga tähelepanu sellele, mida britid ise märgata ei oska, ei taha või ei viitsi.

2003. aastal pöördus Bryson tagasi Ühendkuningriiki ja sai 2015. aastal Briti kodakondsuse. Sellele eelnenud ringsõidust mööda Suurbritanniat sündis reisiraamat „The Road to Little Dribbling”, mida võib lugeda raamatu „Ülestähendusi väikeselt saarelt” järjeks. Britid ise nimetavad Brysonit oma rahvuslikuks aardeks.

Originaali pealkiri Notes from a small island. Eesti keeles


Märksõnad:
Eesti Raamat
Saareraamat
ameerika
ilukirjandus
reisikirjad
Suurbritannia
OÜ PiktoGraaf

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Liis Juust ja Urmas Kase, Kuidas tunned maailma? Maailma turismigeograafia,
Argo, 2011, hind: 17,00 eurot

Justin Petrone; toimetajad: Mike Collier, Epp Petrone, Minu Eesti 3. Mis juhtus?,
Petrone Print, 2015, hind: 6,00 eurot

Toomas Mee, Pöördepunkt,
T. Mee, 2015, hind: 9,00 eurot

Fred Jüssi; koostaja ja toimetaja Epp Petrone, Reisikirju,
Petrone Print, 2015, hind: 15,00 eurot

Lennart Meri, Tulemägede maale. Reisipäevik 160. meridiaanilt,
Eesti Raamat, 1964, hind: 10,00 eurot

Robert Nerman; kaasautor ja toimetaja Karin Paulus, Jalutaja teejuht. Pirita,
Solnessi Arhitektuurikirjastus, 2008, hind: 8,00 eurot

Valli Lember-Bogatkina; üles kirjutanud Elle-Mall Anupõld ; toimetanud Malle Kiirend ; järelsõna: Harry Liivrand, Nii see oli,
Varrak, 2006, hind: 24,00 eurot

Thor Heyerdahl, Fatu-Hiva. Tagasi loodusesse,
Eesti Raamat, 1989, hind: 5,00 eurot

Helmut Joonuks, Võsu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot

Marlena De Blasi, Palazzo perenaine. Kodu leidmine Umbrias,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2007, hind: 5,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2195 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee
Ülestähendusi väikeselt saarelt: ameeriklane Suurbritannias, Bill Bryson, Eesti Raamat 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud