Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Üleloomulik. Kohtumised inimkonna iidsete õpetajategaAutor(id): Graham Hancock
Kujundaja: Katrin Leismann
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
Tõlkija: Matti Piirimaa
ISBN: 9789949146048
Lehekülgi: 661
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 155x220
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Vähem kui 50 000 aastat tagasi polnud inimkonnal kunsti, religiooni, keerukat sümbolismi ega innovatiivset mõtlemist. Ent siis ilmusid kõik need oskused ja omadused peaaegu täielikult väljakujunenuna, nagu oleksid mingid peidetud jõud need meile annetanud. Raamatus “Üleloomulik” uurib Graham Hancock mõistatuslikku “enne ja pärast” hetke, et avada tõde ning välja selgitada mõjud, mis vormisid nüüdisinimese mõistuse. Tema otsingud viisid ta Prantsusmaa, Hispaania ja Itaalia koopamaalingute juurde, Lõuna-Aafrika mägede kaugetesse kaljuvarjetesse ning Amazonase vihmametsadesse, et juua taimedest saadud vägevat hallutsinogeeni ayahuasca’t koos indiaanlastest šamaanidega, kelle maalingutel on kujutatud samasuguseid inimeste ja loomade hübriide nagu esiajaloolistes koobastes ning kaljuvarjetes. Kas koopamaalingutel ja kaljuvarjetes kujutatud “üleloomulikud olendid” võivad olla inimkonna iidsed õpetajad?
Originaali pealkiri Supernatural : meetings with the ancient teachers of mankind. Eesti keeles
Märksõnad:
tsivilisatsioon
kaljujoonised
paleoliitikum
muistised
kunstimälestised
šamanism
hallutsinogeenid
nägemused
üleloomulikud olendid
paranormaalsed nähtused
psühholoogilised aspektid
Sinisukk
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Üleloomulik. Kohtumised inimkonna iidsete õpetajatega, Graham Hancock, Sinisukk 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Guido Ilves, Sündmused, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 7,00 eurot
Sirje Piht, Imre Kaas, Raske tee tõeni. Parvlaev Estonia lugu,
Mandala, 2003, hind: 17,00 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Lauri Vahtre, Eesti ajalugu gümnaasiumile,
Ilo, 2004, hind: 11,00 eurot
Mait Kõiv, Vanaaeg (õpik),
Avita, 1998, hind: 9,00 eurot
Runö. Ruhnu 650. Ühe vana kultuuri lugu Läänemere saarel. Historia om en gammal kultur pa ön i Rigaviken,
Huma, 1991, hind: 7,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag 1. Kirjandusliku uurimuse katse I-II,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Lembit Andersen, B. G. Forselius ja Eesti rahvakooli algus,
1981, hind: 4,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Tarmo Vahter, Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud,
Eesti Ekspress, 2011, hind: 15,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!