Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Mälestusteta suvi. 2. osaAutor(id): Heli Künnapas
Kujundaja: Liis Karu
Kirjastus: Heli Kirjastus
Linn:
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916961797
Lehekülgi: 344
Sari: Noorteraamat 2
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
17-aastane Brenda püüab oma mälestusteta suvest üle saada. Üha aktiivsemalt osaleb ta keskkonnakaitsjate töös, mis pakub võimaluse pääseda kodust, kus vanemad tema valikuid ei hinda. Uusi väljakutseid pakub konkurss, mille käigus selgitatakse välja parim keskkonnakaitsja. Kas kõigil keskkonnakaitsjatel õnnestub selle käigus esiplaanile seda meie planeedi tulevik või kipuvad isiklikud huvid häid eesmärke varjutama?
Ootamatud kohtumised Richardiga ei lase aga Brenda vanadel haavadel kinni kasvada. Poisi pidevad probleemid ei tundu samuti kuidagi lahenevat ja tundub, et ajalugu kordub. Richardil tuleb ette võtta konkreetsemad sammud, et väikese venna elu oleks teistsugune.
Kas kõigi nende sündmuste käigus on võimalik ennast leida? Kas kõiges selles on kohta ka armastusel?
Märksõnad:
Heli Kirjastus OÜ
Liis Karu
Noorteraamat
eesti
noorsookirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mälestusteta suvi. 2. osa, Heli Künnapas, Heli Kirjastus 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Vladislav Koržets, Üks tüdruk, nimi Merike,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Viivi Luik, Kõik lood Leopoldist (jutustused),
Eesti Raamat, 1984, hind: 2,50 eurot
Eno Raud, Konn ja ekskavaator (jutustused),
Eesti Raamat, 1972, hind: 5,00 eurot
Elar Kuus, Jänesepoeg, kes luuletas,
Eesti Raamat, 1982, hind: 2,00 eurot
Silvia Rannamaa, Kasuema,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 6,00 eurot
Heino Väli, Muinasjutt kuningapojast ja sinise salliga tüdrukust,
Eesti Raamat, 1980, hind: 2,00 eurot
Ellen Niit, Jänesepojaõhtu koos isaga (jutustus),
Perioodika, 1982, hind: 3,50 eurot
Eno Raud, Väike autoraamat,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Kuidas peab hüüdma?,
Eesti Raamat, 1978, hind: 2,00 eurot
Eno Raud, Toonekurg vahipostil,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3585 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!