Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Mõrv maasika-vahukooretordigaAutor(id): Joanne Fluke
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Eek
ISBN: 9789949276455
Lehekülgi: 348
Sari: Hannah Swenseni mõrvamüsteerium
Seisukord: pisut määrdunud lehtede servad, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 143x200
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kartmatu amatöördetektiiv ja pagariäri omanik Hannah Swensen tõestas raamatus “Mõrv šokolaadiküpsistega” debüüti tehes, et kuritegude lahendamisel ei ole midagi paremat naisest, kes ei karda käsi määrida. Nüüd on leekivpunaste juuste ja terava ütlemisega (ning küpsetav) kangelanna tagasi ja osaleb suisa mõrvarliku küpsetamisvõistluse žürii töös. Kui Hartland Flouri veski omanik valib Lake Edeni linnakese oma esimese küpsetamisvõistluse toimumiskohaks, siis on Hannah põnevil, sest saab täita žürii esinaise ülesandeid. Kui aga üks žüriiliikmeist, treener Boyd Watson, leitakse surnult näoli Hannah’ kuulsast maasika-vahukooretordist, siis muutub Lake Edeni magus püüe kuulsuse järele vägagi hapuks. Asja uurides peab Hannah olema eriti ettevaatlik, sest keegi on valmis kasutama mõrvarlikku retsepti … mille koostisainete hulka on lisatud ka Hannah. Joanne Fluke’i Hannah Swenseni sarjas on praeguseks ilmunud ligi 20 menukat krimiraamatut, mis on tuntud heade retseptide, mõnusa huumori ja nutikate lõppude poolest. Aga mitte ainult, sest neist ei puudu ka romantika.
Originaali pealkiri Strawberry shortcake murder. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
Liis Karu
ameerika
ilukirjandus
Hannah Swenseni mõrvamüsteerium
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mõrv maasika-vahukooretordiga, Joanne Fluke, Tänapäev 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Robert Bryndza, Nine Elmsi mõrvar,
Pegasus, 2020, hind: 16,00 eurot
Robert Bryndza, Mustjas vesi. Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevik 3,
Pegasus, 2018, hind: 22,00 eurot
Robert Bryndza, Varitseja öös. Peainspektor Erika Fosteri krimipõnevik,
Pegasus, 2017, hind: 18,00 eurot
Peter May, Lewise mees,
Eesti Raamat, 2022, hind: 16,00 eurot
f, Igatsus,
Eesti Raamat, 2022, hind: 15,00 eurot
Virgo Sirvi, Armukadeduse valem. Saatuslik Hurghada,
Virgo Sirvi, 2009, hind: 4,00 eurot
Agatha Christie, Kokkusaamine surmaga,
Elmatar, 2003, hind: 7,00 eurot
Edward Phillips Oppenheim, Härra Grex Monte Carlost,
Eesti Raamat, 1997, hind: 6,00 eurot
Lembit Uustulnd, Kiikhobune Antverpenist,
Varrak, 1999, hind: 13,00 eurot
Edgar Wallace, Neljas katk,
Eesti raamat, 1996, hind: 7,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3668 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!