Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Toidukaupade säilitamise ja realiseerimise tähtajad ning hoiutingimusedAutor(id): Koostanud Hillar Silland
Kirjastus: Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit
Linn: Tallinn
Aasta: 1983
Originaalkeel:
Lehekülgi: 54
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned kulunud ja veidi määrdunud, esikaanel ja tiitellehel kirje, , sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
Antikvariaat:
Märksõnad:
toidukaubad
säilitamine
varude juhtimine
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Toidukaupade säilitamise ja realiseerimise tähtajad ning hoiutingimused, Koostanud Hillar Silland, Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit 1983Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Toimetanud: Riina Tammsaar, Pühapäevalõuna,
Maalehe Raamat, 1996, hind: 4,00 eurot
Anne Willan, Salatite valmistamine,
Dorling Kindersley, 1997, hind: 4,00 eurot
Siire Vanaselja, Lia Virkus; toimetanud Eha Kõrge, retseptid toimetanud Tiina Lebane, Aias sajab saia,
Varrak, 2024, hind: 18,00 eurot
Koostanud: Pirjo Kyötavuori jt, Sendiveeretaja kokaraamat,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot
koostanud Chantal Duroy, Hõrgutavad itaalia toidud,
Tormikiri, 2003, hind: 5,00 eurot
Koostanud Antonio Colombo, Maitsvad Itaalia lihatoidud,
Tormikiri, 2003, hind: 6,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot
Oksana Putan, Vene köök. Suur pirukaraamat,
TEA, 2018, hind: 35,00 eurot
Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot
Salme Masso, Õunaraamat,
Valgus, 1985, hind: 2,00 eurot
Kokaraamatud all on 2383 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!