Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Liivimaa üldkasulik ja ökonoomiline sotsieteet 200. Livländische gemeinnützige und ökonomische SozietätAutor(id):
Kujundaja: Andrus Peegel
Kirjastus: TÜ Kirjastus
Linn:
Aasta: 1994
Originaalkeel:
ISBN: 9985560604
Lehekülgi: 152
Seisukord: normaalses korras raamat, nimi sees
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Sisu:
Sissejuhatus Hella Moorits 1922-1991. In memoriam (Toivo Meikar) Hubertus Neuschäffer. Liivimaa Üldkasulik ja Ökonoomiline Sotsieteet ning tema vahekord rüütelkonnaga Hella Moorits. Liivimaa Üldkasuliku ja Ökonoomilise Sotsieteedi perioodilistest väljaannetest aastail 1802-1839 Karl Martinson. Liivimaa Üldkasulik ja Ökonoomiline Sotsieteet kui teadusorganisatsioon Paavo Kuiv. Loodusvaatlused ja teadusseltsid Balti kubermangudes kuni 1860. aastateni Linda Kongo. Loodusuurijate Selts Liivimaa Üldkasuliku ja Ökonoomilise Sotsieteedi ajaloosToivo Meikar. Liivimaa Üldkasuliku ja Ökonoomilise Sotsieteedi metsanduslik tegevus (1860. aastate keskpaigani) Toivo Meikar. Balti Metsanduslik Katsekeskus Anto Juske, Mart Sepp, Ürjo Sihver. Liivi- ja Eestimaa Maakultuuri Büroo Sirje Kivimäe. «Baltische Wochenschrift» Sotsieteedi väljaandena Isikunimede register
Märksõnad:
Eesti ajalugu
ettevõtted
organisatsioonid
asutused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Liivimaa üldkasulik ja ökonoomiline sotsieteet 200. Livländische gemeinnützige und ökonomische Sozietät, , TÜ Kirjastus 1994Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Guido Ilves, Sündmused, mis vapustasid maailma,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 7,00 eurot
Sirje Piht, Imre Kaas, Raske tee tõeni. Parvlaev Estonia lugu,
Mandala, 2003, hind: 17,00 eurot
Herodotos, Historia (Muusad) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Lauri Vahtre, Eesti ajalugu gümnaasiumile,
Ilo, 2004, hind: 11,00 eurot
Mait Kõiv, Vanaaeg (õpik),
Avita, 1998, hind: 9,00 eurot
Runö. Ruhnu 650. Ühe vana kultuuri lugu Läänemere saarel. Historia om en gammal kultur pa ön i Rigaviken,
Huma, 1991, hind: 7,00 eurot
Aleksandr Solženitsõn, Gulagi arhipelaag 1. Kirjandusliku uurimuse katse I-II,
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Lembit Andersen, B. G. Forselius ja Eesti rahvakooli algus,
1981, hind: 4,00 eurot
Michael Hodges, AK47. Lugu rahvarelvast,
Tammerraamat, 2010, hind: 8,00 eurot
Tarmo Vahter, Vaba riigi tulek. 1991. Kuus otsustavat kuud,
Eesti Ekspress, 2011, hind: 15,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!