Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Võti inglise keeles kindlustunde saavutamiseks. Master Your PhrasesAutor(id): René Bosewitz, Robert Kleinschroth
Kirjastus: Ersen
Linn:
Aasta: 2004
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Hana Arras
ISBN: 9985767292
Lehekülgi: 240
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Inglise keele aktiivsel kasutamisel tuntakse end kindlalt vaid siis, kui hädavajalikud väljendid ja tüüpilised kõnekäänud seisavad vaevata meeles. Õnneks talletab mälu lühikesi keeleüksusi niisama hõlpsasti kui üksikuid sõnu. Nii järelevaatamiseks kui ka õppimiseks mõeldud "Master Your Phrases" mõtestab lahti inglise argi- ja kõnekeele levinumad väljendid. Üksikasjalikult lihvitud ja raskusastmete järgi koostatud programm arendab oskust keelele struktuuri anda. Igale kirjeldatud olukorrale järgneb loend, mis aitab sobivaid väljendeid sihipäraselt valida.
keeleõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Võti inglise keeles kindlustunde saavutamiseks. Master Your Phrases, René Bosewitz, Robert Kleinschroth, Ersen 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Nora Toots, Dia Virkus, Inglise keele õpik taasalustajatele. An English Textbook for False Beginners,
Valgus, 2001, hind: 22,00 eurot
Eesti Keele Instituut. Koostanud Tiiu Erelt, Tiina Leemets, Sirje Mäearu ja Maire Raadik. Toimetanud Tiiu Erelt, Eesti keele sõnaraamat. ÕS 1999,
Eesti Keele Sihtasutus, 1999, hind: 14,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia. Õpik gümnaasiumile. II osa,
Avita, 2006, hind: 15,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia. Õpik gümnaasiumile. I osa,
Avita, 2008, hind: 14,00 eurot
Jaan Riives, Karl Tihase, Joonestamine. Õpik tehnikumidele,
Valgus, 1983, hind: 21,00 eurot
Anneli Saro, Eesti keele õpik 2. klassile 1. osa,
Avita, 2013, hind: 9,00 eurot
Peatoimetaja: Toomas Tamla; Tegevtoimetajad: Ivika Arumäe, Kadri Taperson, TEA entsüklopeedia. 5. köide. Buru - eepos,
TEA Kirjastus, 2010, hind: 25,00 eurot
Peatoimetaja: Toomas Tamla; Tegevtoimetaja: Ivika Arumäe, TEA entsüklopeedia. 4. köide. Becher - Burton,
TEA Kirjastus, 2009, hind: 22,00 eurot
Vallo Kask, Tiit Naarits, Lauri Naber, Indrek Paavle ja Silja Paavle, Vastusteraamat. Teatmeteos ja mälumäng,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 5,00 eurot
Rahvusvaheline äri. Inglise keele väljendid ja sõnavara,
TEA Kirjastus, 1997, hind: 5,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4871 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!