Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Anna ja tema merisiga JuliusAutor(id): Ketlin Priilinn
Kujundaja: Dan Mikkin
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789985625415
Lehekülgi: 132
Sari: Minu esimene raamat
Seisukord: kasutatud raamat, normaalses seisukorras
Mõõdud: 174 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Sari: Minu esimene raamat
Anna on üsna tavaline väike tüdruk, kelle suurimaks sooviks on saada endale päris oma loom. Kuuendal sünnipäeval see unistus täitub. Anna saab kingiks pruuni merisea, kellele paneb nimeks Julius. Peagi selgub, et Julius pole sugugi tavaline merisiga, vaid tal on oma väike saladus – loomake oskab rääkida. Aga seda üksnes Annaga.
Raamatu autor Ketlin Priilinn (s 1982) on alati armastanud loomi. Selle loo kirjutamisel sai ta inspiratsiooni oma väikesest meriseast, kelle nimi on samuti Julius.
"Anna ja tema merisiga Julius" on autorile teine lasteraamat, esimeseks oli 2005. aastal ilmunud "Koeralaps Berta seiklused", mis saavutas lastejuttude võistlusel äramärgitud koha.
Teatud klassides kohustuslik kirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Anna ja tema merisiga Julius, Ketlin Priilinn, Tänapäev 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Ferenc Molnár, Pál-tänava poisid,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,50 eurot
Peep Pillemar, Tohuvanohu,
Helios, 2019, hind: 7,00 eurot
Joonas Sildre, Kuukassi koerused kosmoses,
Tint OÜ, 2015, hind: 12,00 eurot
Helen Käit, Janne ja Joosep 3. Kadunud lapsed,
Randvelt Kirjastus OÜ, 2020, hind: 6,00 eurot
Heiki Vilep, Roosa printsess,
A-Disain, 2006, hind: 5,00 eurot
Janis Mackay, Magnus Vesse ookeaniseiklus,
Hea Lugu, 2019, hind: 5,00 eurot
Katherine Applegate, Üks ja ainus Ivan,
Pikoprint, 2014, hind: 6,00 eurot
Heiki Vilep, Kapiukse kollid planeedil X,
A-Disain, 2009, hind: 5,00 eurot
Kaisa Happonen, Urra ehk karu,
Post Factum, 2018, hind: 12,00 eurot
Risto J. Juvanen, Herbert Jahunäpp Kaugekandist,
TEA Kirjastus, 2017, hind: 7,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15388 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!