Kõik pimeduse värvid, Chris Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Punased leegid""Head kombed kõikjal""Elu punaste küngaste jalamil""Igapäevane eesti keel""Tuljak ja Tups""Teekond Ozi""Kes oli Goebbels? Biograafia""Uuenduslik koolidisain kui haridus..""Kirg ja kavalus""Piima raviomadused""Kusta Poland ja Kukehansu Madis [k..""Ellen, Milda ja Pavarotti""Hõbevalge. Reisikiri tuulest ja m..""Minu aeg""Lumekuninganna. Pappraamat""Tähe-täpsi seiklused""Osavatele kätele""Uus Talu 1933/12. Rahvalik põllum..""Pitka ja pitkapoisid - legendid v..""Kiisu raamat""Sunday School Sing-Along. Inspirat..""Moskva-Petuški""Varjupaiganaga""Džungli südames""Tsatsiki ja Retzina""Akadeemia 2011/5""Sotsialistlik Põllumajandus 1958/..""Ära tülita korralikke inimesi""Inimese keha""Trif ja Trixy""Kabuli raamatukaupmees""Kogemata missiks""Muistne maailm. Esimestest inimest..""Printsess avalikkuses (2. osa). Pr..""Uneraev""Meie euro. Rändnäitus""Koolipoisid Vabadussõjas""Tee Kimi juurde""Spordiilm. 1992 juuli""Bali""Sathya Sai Baba õpetused""Otje""Maikuu rohi. Seitse näidendit""Taevast pudeneb asju""Helisev muusika""Looming 2006/8. Eesti Kirjanike Li..""Tšukotka""Ühe leegionäri päevik II maailm..""Migratsioon""Jõulujutud""Muuseas ja möödaminnes. Kolmas k..""Kingin sulle valgust""Pöialpoiss""Meie kodumaa kangelaslik minevik""Eesti nõiad""Eesti rahvas Nõukogude Liidu Suur..""Siledad omad, karvane võõras""Keelekõrvast""Himmleri pihtimused. Ihuarst Felix..""Roheliseks kasvamine""Odessa tantsud""Kiiremini, kõrgemale, kaugemale. ..""Segipaisatud elud""Vene muinasjuttude kuldraamat""Eesti ajaloo algõpetus 2. Õpik p..""Jamie Ameerika""Õueringid""Üleaedsed""Särab ja hiilgab""Doktor Živago""Eesti rahva kultuuripüüdlused ü..""Saatan ihus""Institute of Geology. Annual repor..""Sotsialistlik Põllumajandus 1970/..""Silmitsi tulega. Kolmas raamat tri.."
75 tk kogusumma: 735,15 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Kõik pimeduse värvid
Autor(id): Chris Whitaker
Kujundaja: Jan Garshnek, Anna Kochman


Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Triin Sinissaar
ISBN: 9789916146262
Lehekülgi: 704

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Rahvusvahelise menuki „Me algame lõpust” autor „Braavo!” Kristin Hannah „Võluv ja ülimalt põnev.” Nita Prose 1975 on Ameerikas muutuste aeg. Vietnami sõda on lõppemas. Muhammad Ali võistleb poksiringis Joe Frazieriga. Ja Missouri osariigis asuvas Monta Clare’i linnakeses jääb tüdrukuid teadmata kadunuks. Kui sihtmärgiks võetakse jõuka perekonna tütar, ilmub areenile kõige ootamatum kangelane – kohalik poiss Patch, kes päästab tüdruku, aga kaob jäljetult. Patch ja need, kes teda armastavad, avastavad peagi, et piir võidu ja tragöödia vahel pole kunagi olnud nii õhuke. Ja et vastuste otsimine viib neid tõdedeni, mis võivad nende jaoks tähendada üksteise kaotamist. Põnevik teadmata kadunud inimestest, verdtarretav lugu sarimõrtsukast, armastuslugu, igaühes neist ainulaadne pööre – Chris Whitaker on kirjutanud romaani kinnisidee varjus luuravatest ohtudest ja lootuse pimestavast särast. Chris Whitaker on rahvusvaheliste menukite „Me algame lõpust”, „Tall Oaks” ja „Kõik pahad tüdrukud” autor. Tema romaane on tõlgitud kolmekümnesse keelde ja ta on pälvinud nende eest mitmeid auhindu, teiste seas Suurbritannia Krimikirjanike Seltsi Kuldse Pistoda. Chris sündis Londonis ja elab Suurbritannias. „See raamat tabab sind lagipähe nagu sepavasar. Chris Whitakeri romaan on absoluutselt kohustuslik lugemine.” Gillian Flynn „Haarav, südantlõhestav ja meeliülendav – ma pole kunagi midagi sellesarnast lugenud. See raamat jääb sinuga väga pikaks ajaks.” Lucy Foley „Chris Whitakeri viimane romaan on teos, millesse võid lausa uppuda. See kriminaalromaan ületab žanri piire – see on eepiline, kummitav ja lõpuks sügavalt liigutav.” Alex Michaelides „Chris Whitaker on poeet, kes lööb sind jahmatusest ja põnevusest hingetuks. Hämmastav. Mõjus. Unustamatu.” Patricia Cornwell „Ma olen kurb, et see eepiline lugu armastusest ja kaotusest läbi sai. Nautisin iga kaunilt kirjutatud sõna sellest sügavalt emotsionaalsest ja võimsast teosest.” B. A. Paris „Laitmatult üles ehitatud, sügavalt emotsionaalne, täiesti südantlõhestav.” Bonnie Garmus „Pingestatud, petlike pööretega ja põnevust tekitav „Kõik pimeduse värvid“ paljastab ühe linnakese kaotuse sügavuse, kui noor poiss kahtlastel asjaoludel jäljetult kaob.” Nita Prose „Võttis hingetuks ... Lugu kandub laiali nagu virvendus veel, küündides üle aastakümnete ja erinevate vaatenurkade ning näidates, kuidas üksainus hetk muudab ühe väikese poisi ja nende inimeste elu, kes teda armastavad.” The Washington Post „See on palju enamat kui kriminull, kuigi mahub ka sellesse kategooriasse. See on ka mitmekihiline jutustus armastusest, kaotusest ja lootusest.” Kirkus Reviews „Sügavalt hingeminevate tegelaste ja tugeva ambitsiooniga on Whitaker loonud särava eepilise romaani, mida pole lihtne ühtegi kategooriasse paigutada.” Publishers Weekly

Märksõnad:
Rahva Raamat
inglise ilukirjandus
kriminaalromaanid
All the colours of the dark. Eesti keeles

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Saladuslik juhtum Stylesis. Eesriie,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,20 eurot

Jules Verne, Lõuna-Aafrika savannides,
Kuldsulg, 1995, hind: 5,00 eurot

Mario Puzo, Viimane don,
Ersen, 2000, hind: 12,30 eurot

Agatha Christie, Lõputu öö,
Elmatar, 1995, hind: 7,00 eurot

Rex Stout, Gambiit,
Elmatar, 1997, hind: 8,00 eurot

James Hadley Chase, Ära aja udu,
Heining & Ko, 1995, hind: 5,00 eurot

Agatha Christie, Suur nelik,
Elmatar, 1996, hind: 9,40 eurot

Rex Stout, Parimateski perekondades,
Katherine, 1995, hind: 7,00 eurot

Darja Dontsova, Sulnis kaabakas,
Ersen, 2005, hind: 13,00 eurot

Darja Dontsova, Pikaküüneline daam,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3999 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee
Kõik pimeduse värvid, Chris Whitaker, Rahva Raamat 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud