KAFE, Riste Lehari, Tuum Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 55087 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Verena 2003/4. Вязание дл..""Keemial on oma seadused""Vestlus kirjades (psühhohügieeni..""Majandusteaduse ABC. Majandusleksi..""Miski""Surm nurgatornis""Kalevipoeg""Eesti nõukogude teater 1940-1960""Kire kütkes""Akustika ja helitehnika""Sõidupilet olematusse""Kord õide puhkeb iga aed""Muld lõhnab. Minge üles mägedel..""Eesti omariikluse arengust. Dokume..""Increase your vocabulary""Seitset sorti küpsetised""Eesti aia ajalugu""Origins (The Vampire Diaries: Stef..""Linnuvoolija. Luuletusi""Sillerdav meri ja suvetuul""Korvpall (1. osa). Ründemängu te..""Rokenroll [jõgi. Maantee. Blues....""Sinu väike laps. Beebihoolduse k..""Õiged naised jõuavad üleminekui..""Mees, kes ostis Londoni""100 aastat jalgrattasporti Eestis""Moll Flanders""Peolauad, katmine, serveerimine, e..""Üksteisest läbi ja mööda""Väetismajanduse korraldamine. Org..""Isamaa tagatuba. Mart Laari valits..""Suve esimene, südaöine sadu""Jahimehe meelespea-teatmik""Eesti rahva elulood I""Bucolica (pastoraalid). Aeneis (ee..""Mööda rohtunud radu""Tavaline ime""Bullerby lapsed""Tahte kasvatamine""Pearahakütid""Burda 2008/1. Bесь мир мо..""Eluenergia juhtimise võtted""Vananemine ja vaimne tervis""Teravmeelne hidalgo Don Quijote Ma..""Väike luuleraamat""Õpetaja Kavanagh""Salaagent""Атлас автомобильн..""Mehed, naised ja suhted. Rahusõlm..""Masinad õhus""Võhrupesa""Gustav Ernesaks. Volkskünstler de..""Kulu ja tulemus""Minimood köögis. Kõik toidud mu..""Tuli miilab tuha all"
55 tk kogusumma: 433,00 EUR

Teema: Eesti novellid ja jutud
Pealkiri: KAFE
Autor(id): Riste Lehari
Kujundaja: Liisa Maria Murdvee


Kirjastus: Tuum
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916971765
Lehekülgi: 100

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus:

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

*
Riste Lehari novellikogu “KAFE” on kirjutatud kindla käe ja rütmiga, kuigi tegemist on alles noore autoriga, kes tegi endale nime säravate publikatsioonidega ajakirjas Värske Rõhk. Kirjanik on täpne detailides ja see vahel uinutab lugeja tähelepanu, vahelüli reaalse ja väljamõeldud maailma vahel on siin peaaegu olematu. Sisemonoloogid ja rikkalik fantaasia, tekst on korraga germeetiline ja avatud, mis tähendab, et need novellid võivad minna korda isegi kõige nõudlikumale lugejale. Liisa Maria Murdvee visuaalid ja kujundus mõjuvad kongeniaalselt tekstile ning annavad raamatule lisamõõtme.

*
Mu uni on sügav nagu ookean. Läbi tummiste mulksatuste ja lainetavate
kohinate kuulen hetkeks teravat koputust. Keeran end teisele küljele ning ei
tee välja. Vajun seejärel une põhja, alguses puudutavad varbaotsad muda, siis
kannad ja olengi kinni. Tulnukalik vaal kiljatab kaugelt. Avan suu ja hüüan
talle vastu, mu hääl kõlab nagu vana viiul.

(Novell "Koputus")


Märksõnad:
Tuum
Liisa Maria Murdvee
eesti
ilukirjandus
novellid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Angela Dimitrakaki, Neli tunnistust Errinyose jõe väljakaevamisest,
Hunt Kirjastus, 2023, hind: 13,00 eurot

Mati Soonik, Vabadushingus,
Eesti Raamat, 2018, hind: 11,00 eurot

Arvo Valton, Üks päev Ivo Schenkenbergi elust,
Petrone Print, 2018, hind: 6,00 eurot

Lee Child, Tapamaja. Jack Reacheri sarja esimene raamat,
Varrak, 2022, hind: 25,00 eurot

Inga Raitar, Sõltuvussõltumatus,
W, 2003, hind: 5,00 eurot

Maniakkide Tänav, J. J. Metsavana; toimetanud Eva Luts, Saladuslik tsaar 4: Kui rumalad surid,
Fantaasia, 2016, hind: 16,00 eurot

Agatha Christie, Hercule Poirot. Kogutud lühijutud,
Varrak, 2006, hind: 30,00 eurot

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus, Sekt. Mina ja Vincenti teine juhtum,
Pegasus, 2023, hind: 23,00 eurot

Hilary Mantel, Aeg äratada surnud,
Pegasus, 2014, hind: 14,00 eurot

Anu Jänes, Kaugel tuikab tähesilm. Koolitüdruku radu sõjaeelses Taaralinnas,
Eesti Raamat, 2019, hind: 11,00 eurot



Ilukirjandus all on 22546 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee
KAFE, Riste Lehari, Tuum 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud