Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri: 
Sinimäed 1944Autor(id): Mart Laar
Kujundaja: Heino Prunsvelt
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: 
ISBN: 9789985326152
Lehekülgi: 416 
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 206x150 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
1944. aastal Narva jõel ja Sinimägedes toimunud heitlused on veriseimad Eesti pinnal peetud lahingutest. 1944. aasta kevadel kujunes Narva rinne siia koondatud jõudude kontsentratsiooni poolest kõige kuumemaks kohaks idarindel. Narva all peatati Punaarmee edasitung üheksaks kuuks, siin hukkusid kümned tuhanded sõdurid. Käesolev raamat annab mälestustele ja rikkalikule arhiivimaterjalile tuginedes esimese põhjalikuma ülevaate Narva jõel ja Sinimägedes toimunud lahingutest, kajastades Punaarmee sissetungi Eestis, Punaarmee sillapeade hävitamist Narva jõel, lahinguid Krivasoo sillapeal 1944. aasta märtsis-aprillis, Auvere lahingut, Narva langemist ja lahinguid Sinimägedes. Raamat on osa Eesti 1944. aasta lahinguid käsitlevast tetraloogiast, kuhu kuuluvad ka „Emajõgi 1944”, „September 1944” ja „Saaremaa 1944“. Täiendatud ja parandatud kordustrükk
Märksõnad:
 Teine maailmasõda, 1939-1945
 lahingud
 sõjategevus
 sõjaajalugu
 Lõuna-Eesti
 Eesti
 1940-1945
Hind: - 

 Hetkel on otsas*
*Jäta enda 
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sinimäed 1944, Mart Laar, Varrak 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema 
Eesti ajalugu alla viimati lisatud: 
Rafael Mihhailov, Kutsumata külaline,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,00 eurot
Lehte Hainsalu, Tagasivaatepeegel. Olukirjeldus olelusvõitlusest,
Tartu Autoveod, 1994, hind: 6,00 eurot
Toivo Tootsen, Heiki Raudla, Ain Saarna, Edgar Savisaar - poliitik ja romantik,
Maagiline Ruum, 2018, hind: 6,00 eurot
Koostanud Aita Kivi ja Enno Tammer, Eesti Naisliit 1920-2020,
Tammerraamat, 2020, hind: 20,00 eurot
Roland Tõnisson, Maarjamaa Kremli ja Pentagoni vahel,
Ammukaar, 2016, hind: 15,00 eurot
Nikolai Mihhailovski, Tallinn sõjapäevil,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Tiiu Põld, Kurjuse karistus. Eesti dokumentaalse teleseriaali Kuritöö ja karistus põhjal,
Filmimees, Tänapäev, 2002, hind: 16,00 eurot
Allikpublikatsiooni koostanud: Leo Levala; Eessõna: Herbert Lindmäe, Sortside saladused II. Valgamaa punased tapatööl,
Tungal, 1994, hind: 10,00 eurot
Aivar Jürgenson, Siberiga seotud: eestlased teisel pool Uuraleid,
Argo, 2006, hind: 16,00 eurot
Koostanud Marko Kass, Eesti jätkusuutlikkus ja lõimumine. Metsaülikool Eestis 2005-2007,
Metsaülikool, 2008, hind: 8,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3511 raamatut. Klõpsa 
siia, et näha täielikku loendit!