Teema: Arhitektuur
Pealkiri:
Eesti kirikud läbi sajanditeAutor(id): Aivo Aia
Kujundaja: Irina Tammis
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949449491
Lehekülgi: 416
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x255 mm
Suurus: suures formaadis kõvade kaantega
Sisu:
ivo Aia on palju aastaid kogunud vanu fotosid Eesti kirikutest, viimastel aastatel neid ka ise palju pildistanud. Selles albumis on ülevaade kõigist luteri kirikutest Eestis läbi kolme sajandi nii teksti kui ajalooliste ja kaasaegsete fotode kaudu. Eesti kirikud on erineva ajaloo ja kunstiväärtusega. Ühtesid on uuritud põhjalikult, teisi vähem, mõned on sõdades ja muudes õnnetustes sootuks hävinud. Kohaliku elaniku jaoks on aga tema kodukirik kõige tähtsam ja armsam. Ning sellest raamtust leiavad väga paljud just oma kiriku üles.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti kirikud läbi sajandite, Aivo Aia, Tammerraamat 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Endel Valk-Falk, Eduard Taska ja Eesti köitekunst,
Kunst, 1994, hind: 15,00 eurot
Elke Linda Buchholz, Leonardo da Vinci. Elu ja looming,
Koolibri, 2006, hind: 7,00 eurot
Edgar Valter. Koostanud Külli Leppik, Maalid 1983-2005. Paintings 1983-2005,
Elmatar, 2007, hind: 45,00 eurot
Jeremy Morgan, Joonista koeri,
Koge, 2002, hind: 10,00 eurot
L. Viiroja, Eesti kunstist ja kunstikäsitlusest 19. sajandi lõpust kuni aastani 1916,
Eesti Teaduste Akadeemia Ajaloo Instituut, 1993, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Milvi Alas, Kõrgrenessansi suurmeistreid Itaalias,
Kunst, 1965, hind: 6,00 eurot
Koostanud A. Remmel ja M. Alas, Peatükke kunstiajaloost,
Valgus, 1989, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Paul Ambur, 5 x 5 eksliibrist puugravüüris,
Eesti NSV Kunst, 1961, hind: 4,00 eurot
Kunst ja kodu 1962/2,
Kunst, 1962, hind: 4,00 eurot
David Harris, kaasautorid Mary Noble, Janet Mehigan. Toimetanud Liis Pennonen, Kalligraafia piibel. 100 täielikku tähestikku ja nende kirjutamise juhised,
Sinisukk, 2008, hind: 30,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2249 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!