Teema: Film
Pealkiri:
Kinostalgia. Filmistaaride lummusesAutor(id): Jaak Jõekallas
Kujundaja: Mart Kivisild
Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949634750
Lehekülgi: 400
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 260x215
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
„Kinostalgia“ on rännak läbi filmikunsti ajaloo – tummfilmiajastust kuni 1970. aastateni välja. Juttu tuleb ligi kolmesajast staarist, kelle elu on olnud niisama erakordne ja tihti ka sama traagiline kui nende kehastatavatel kangelastel kinolinal. Eelkõige räägib raamat sellest, millised olid Greta Garbo, Valentino, Julie Andrews, Andrei Mironov jt filmistaarid inimestena – mida nad elus oluliseks pidasid, millised olid nende väikesed veidrused ja mida arvasid kolleegide kohta.
Hollywoodi kõrval on esindatud Euroopa ja Venemaa näitlejad, kellest paljud on unustuse hõlma vajunud, kuid väärivad meelde tuletamist. Avastamisrõõmu pakuvad kinokuulsuste seosed Eestiga, näiteks on Tallinna külastanud Leni Riefenstahl, Claudia Cardinale ja Lolita Torres.
Raamatu enam kui kuussada fotot pärinevad kõik Jaak Jõekallase kogust ja paljud neist on kuulsa saatja autogrammiga.
Märksõnad:
Hea Lugu
Mart Kivisild
filminäitlejad
staarid
filmid (teosed)
filmiajalugu
fotoalbumid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kinostalgia. Filmistaaride lummuses, Jaak Jõekallas, Hea Lugu 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filmikunst, teater, näidendid alla viimati lisatud:
Anton Hansen Tammsaare, Juudit. Kuningal on külm,
Eesti Raamat, 1968, hind: 5,80 eurot
Hella Wuolijoki, Näidendid,
Eesti Raamat, 1984, hind: 9,00 eurot
Priit Põldroos, Oma teatrit otsimas. Artikleid ja vestlusi,
Eesti Raamat, 1998, hind: 4,00 eurot
Lia Kevvai, Moemees. Mälestusi Ruts Baumannist,
Elmatar, 1999, hind: 6,00 eurot
Ingmar Bergman, Stseenid ühest abielust,
Virgela, 1998, hind: 14,00 eurot
Lev Tolstoi, Näidendid (1886-1910),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 7,00 eurot
Tatjana Elmanovitš, Ajapeegel. Andrei Tarkovski filmid,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
koostanud Külli Laugaste, Eesti esimesi tragöödiaid (näidendid),
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1997, hind: 10,00 eurot
Henrik Ibsen, Näidendid II,
Eesti Raamat, 1981, hind: 11,00 eurot
Jean Baptiste Moliere; Koostanud: Ott Ojamaa, Näidendid,
Eesti Raamat, 1974, hind: 11,00 eurot
Filmikunst, teater, näidendid all on 1226 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!