Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Sipelgas SiAutor(id): Johannes Selg
Kujundaja: Kalle Müller
Kirjastus: Postimehe Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789908500089
Lehekülgi: 280
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 198x130
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Si elu ei ole kuigi keeruline – tema päevi täidavad sõbrad, sõdalaskoolitus ja töö. Ent siis hävitab röövelliku vaenlase rünnak kõik, mida ta kalliks peab ja kogu Võharu linnuse rahvast ootab orjapõli. Aga elu on täis üllatusi. Kuigi kodused Si kõrget sünnipära ei arvestanud, annab see talle vangistuses eeliseid. Milline on Si tegelik saatus? Kuidas päästa oma rahvas ja vallutajatele vastu astuda? Illustratsioonide autor on kunstnik Takinada, keda inspireerisid eesti ja seto pärandkultuur, loodus ning Jaapani mangad. Raamat ilmus esmakordselt 1939. aastal. Kirjanik Johannes Selg kirjutas noortele allegoorilise loo, esitledes loodust inimestele omaste tunnete ja suhete abil. Raamatu kaanel seisis: „Romaan sipelgate elust“.
Märksõnad:
Postimehe kirjastus
Kalle Müller
Takinada
ilukirjandus
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sipelgas Si, Johannes Selg, Postimehe Kirjastus 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Urve Tinnuri, Pahupidi küla,
TEA Kirjastus, 2014, hind: 6,00 eurot
Paul-Eerik Rummo, Vigurilood. Lugemik, lugemiki,
TEA Kirjastus, 2006, hind: 6,00 eurot
Karl August Hindrey, Õpetlikud lood,
TEA Kirjastus, 2012, hind: 8,00 eurot
Olivia Saar, Kuldne kuljus loogapuul,
TEA Kirjastus, 2007, hind: 5,00 eurot
Heljo Mänd, Koer taskus,
TEA Kirjastus, 2010, hind: 4,00 eurot
Arvo Vallikivi, Märt kuningalossis,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 4,00 eurot
Aino Pervik, Kaarist on kasu,
TEA Kirjastus, 2010, hind: 9,00 eurot
Anti Lääts, Päästjad - tänapäeva rüütlid,
Koolibri, 2012, hind: 12,00 eurot
Maarja Astover, Mäepealse lood,
Mäepealse OÜ, 2019, hind: 12,00 eurot
Kiiri Saar, Maailma parim dingo,
Argo, 2017, hind: 8,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15646 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!