Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Viimane raamatupood LondonisAutor(id): Madeline Martin
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949828081
Lehekülgi: 280
Sari: Harlequin
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
August 1939: London valmistub sõjaks, kui Hitleri väed läbi Euroopa tungivad. Grace Bennett oli alati unistanud Londonisse kolimisest, aga kindlasti ei lootnud ta sealt eest leida varjendeid ja ette tõmmatud kardinaid. Ja kahtlemata ei kujutanud Grace kunagi ette, et asub tööle Primrose Hilli raamatupoes, tolmuses vanas äris Londoni südames.
Kui Londoni pommitamine sageneb, avastab Grace keset pimendamisi ja õhurünnakuid raamatute ettelugemise jõu, mis ühendab kogukonda viisil, millest ta kunagi ei unistanud – jõu, mis saab võitu isegi sõja kõige pimedamatest öödest.
Märksõnad:
Ersen
Harlequin
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Desiderius Erasmus, Narruse kiitus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot
Michael Shaara, Surmainglid. Ajalooline romaan,
Kunst, 1998, hind: 5,00 eurot
Rabindranath Tagore, Mashi ja teised lood,
Härmametsa talu kirjastus, 1999, hind: 4,00 eurot
Luc Lang, 1600 kõhtu,
Tänapäev, 2001, hind: 5,00 eurot
William Golding, Kärbeste jumal. Mereristsed,
Eesti Raamat, 1989, hind: 10,00 eurot
Douglas Coupland, Tüdruksõber koomas,
Hotger, 2004, hind: 4,00 eurot
Laszlo Passuth, Laguunid,
Kunst, 1997, hind: 5,00 eurot
Heike E. Wagner, Vangis armastatud maal. Minu egiptuseaastad,
Tormikiri, 2001, hind: 3,00 eurot
Juan Ignacio Saenz-Diez, Ramon Llull. Keskaja piiril. Ajalooline romaan,
Kunst, 1996, hind: 5,00 eurot
Mervyn Peake, Mister Pye,
Eesti Raamat, 1995, hind: 3,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7227 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!