Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Top 10. PariisAutor(id): Dorling Kindersley
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel: inglise keel
ISBN: 9789985037843
Lehekülgi: 192
Sari: Top 10. Silmaringi reisijuht
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x100
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Pole tähtis, kas reisite äriklassis või püüate kokku hoida − Silmaringi esikümne reisijuht viib teid otseteed kõige parema juurde, mida Pariisil pakkuda. Teie ees on parimast parimad, alates haute couture’ist kuni kümne põnevama sündmuse, parima restorani, mugavama hotelli, huvitavama muuseumi ning kaunima pühakojani – väärt nõuanded igale reisijale. Aja ja raha säästmiseks on koguni nimekiri kümnest asjast, mida peaks vältima. Pariisi esikümne reisijuhis on linn jagatud kümneks piirkonnaks. Lisaks on tutvustatud Pariisi lähiümbrust, mis hõlmab Versailles’d, Pariisi Disneylandi ja Bois de Boulogne’i. Iga vaatamisväärsuse juures on kirjas kaardi viide, mille abil leiad objekti kaanekaartidelt ja lisakaardilt.
Originaali pealkiri Eyewitness travel TOP 10. Paris. Eesti keeles
Märksõnad:
ajaloo- ja kultuurimälestised
ehitusmälestised
kunstimälestised
vaatamisväärsused
toitlustusettevõtted
lõbustusasutused
hotellid
kauplused
turism
Prantsusmaa
Pariis
reisijuhid
turismikaardid
linnaplaanid
Koolibri
Top 10
Silmaringi reisijuht
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Top 10. Pariis, Dorling Kindersley, Koolibri 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
James Cook, Reis Lõunapoolusele ja ümber maailma,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 8,00 eurot
Koostanud Jaan Eilart, Looduse õpperajad,
Valgus, 1986, hind: 6,00 eurot
Katri Raik; toimetaja Peeter Helme; keeletoimetaja Merit Pärnpuu, Viimane lahke maja. Narva kultuurilooline reisijuht,
AS Pakett, 2020, hind: 25,00 eurot
Vladimir Beekman, Island 1958. Reisimärkmeid,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot
John Caldwell, Hulljulge reis,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Anneli Vilu, Minu Shanghai. Maatüdruk megametropolis,
Petrone Print OÜ, 2014, hind: 17,00 eurot
Eia Uus, Minu Prantsusmaa. Elu nagu sirelivein,
Petrone Print, 2013, hind: 13,00 eurot
Jaan Kaplinski, Piirpääsukese Euroopa. Baikalist Assoorideni,
Hea Lugu, 2020, hind: 15,00 eurot
Anna-Maria Penu; Toimetaja: Monika Pais, Minu Hispaania. Läbi maailma iseendani,
Petrone Print, 2008, hind: 11,00 eurot
Inge Mehide, Keskeakruiis. Elu parim aasta. Filipiinid, Malaisia, Indoneesia, Nepal, India, Tai, Birma, Laos, Sri Lanka, Vietnam,
Seepia OÜ, 2019, hind: 14,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2192 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!