Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Geograafia ja elamise kunstAutor(id): Edmunds Valdemars Bunkše
Kujundaja: Andres Rõhu
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Martin Küttim, Kaisa Kaer
ISBN: 9789985318317
Lehekülgi: 186
Seisukord: heas seisukorras kasutatud raamat
Mõõdud: 137 x 208 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
See raamat kõneleb kodus ja teekonnal kogetust, inimese maastiku- ja paigatunnetusest ning sellest, kuidas geograafilisest kogemusest võib saada kunst. Autor kirjutab oma elust, erakordse saatusega läti poisist ajaloo ristteedel, põimides köitvasse jutustusse talle omaseid keskkonnafilosoofilisi arutlusi. Tegu on ühtaegu sõja jalust emigreerunu autobiograafilise tagasivaate ning geograafi maastikusemiootilise analüüsiga.
Kultuurigeograaf Edmunds Valdemārs Bunkše (snd 1935 Liepājas) põgenes 1944. aastal koos vanematega läände ning emigreerus 1950. aastal Ameerika Ühendriikidesse. Doktorikraadi geograafia alal omandas ta Californias Berkeley ülikoolis. Ta on külalisõppejõuna õpetanud nii Suurbritannias kui ka Lätis. Professor Bunkše on Läti Teaduste Akadeemia välisliige ja Läti ülikooli audoktor ning aidanud koostada Läti Televisiooni kultuuriprogramme. 2008. aastal autasustas Läti Vabariigi president teda ordeniga.
Originaali pealkiri: Geography and the art of life
Järelsõna: Helen Sooväli-Sepping, Hannes Palang
Bunkše, Edmunds Valdemārs, 1935-; lätlased, geograafid, geograafia, kultuurigeograafia, filosoofilised aspektid, reisid, Läti, Ameerika Ühendriigid, autobiograafiad, mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Geograafia ja elamise kunst, Edmunds Valdemars Bunkše, Varrak 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Leonid Mletšin, Brežnev,
Varrak, 2011, hind: 12,00 eurot
Andrei Hvostov, Sillamäe passioon,
Petrone Print, 2011, hind: 34,00 eurot
Ene Kuljus, Kirjad Moskvast. Lilian Semperi kirjavahetus vanematega,
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, 2017, hind: 17,00 eurot
August Rei, Mälestusi tormiselt teelt. Eesti mälu,
Eesti Päevalehe Kirjastus, 2010, hind: 11,00 eurot
Kitty Ferguson, Stephen Hawking. Aheldamata mõtted,
Ajakirjade Kirjastus, 2013, hind: 17,00 eurot
Elis Aunaste, Katrin Karisma: minu ilus elu,
Fookus Meedia OÜ, 2008, hind: 6,00 eurot
Ken Wilber, Arm ja meelekindlus. Vaimsuse ja tervenemispüüdlused Treya Killam Wilberi elus ning tema surm,
Pilgrim, 2007, hind: 15,00 eurot
Endel Nirk, Teeline ja tähed. Eurooplase Karl Ristikivi elu,
Eesti Raamat, 1991, hind: 6,00 eurot
Romain Rolland, Beethoveni elu,
Eesti Raamat, 1970, hind: 7,00 eurot
Mary L. Trump, Liiga palju, aga ei kunagi küllalt. Kuidas minu perekond lõi maailma kõige ohtlikuma mehe. Donald Trumpi kliinilisest psühholoogist vennatütar tema kujunemisest meheks kes ta on.,
Ühinenud Ajakirjad, 2020, hind: 13,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4525 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!