Teema: Käsitöö
Pealkiri:
Käsitöö album nr 12/1977Autor(id): Emmi Vahelaid (koostaja)
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 1977
Originaalkeel: eesti keel
Lehekülgi: 49
Seisukord: normaalses korras
Suurus: suures formaadis pehme kaanega
Sisu:
Kootud ja sõlmitud kotid, põimitud pitsid, Sirje Reitavi gobeläänvaibad, Ehalill Halliste põimvaibad, imikumütsid, imikusärgid,- tekid, -kampsunud, Kristiina Kaasiku gobeläänvaibad, vesti kudumine, soki kudumine, Viive Kulmu gobeläänvaibad, mütsid, sokid, kindad, kootud kampsunud, põimitud vööd.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Käsitöö album nr 12/1977, Emmi Vahelaid (koostaja), Kunst 1977Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Tiie Jaaniste, Häid mõtteid kevadiseks meisterdamiseks,
Atlex, 2011, hind: 4,00 eurot
Erna Aljasmets, Silmuskudumine IV-VI klassile,
Valgus, 1971, hind: 4,00 eurot
Laine Aarne, E. Alliksoo, L. Laanpere ja T. Merilaid, Tööõpetus IV-VIII klassile. Õmblemine (ja konstrueerimine),
Valgus, 1986, hind: 5,00 eurot
Liivia Kivilo, Tikkimine,
Tartumaa, 1991, hind: 2,60 eurot
Lesley Stanfield, Koekirjade varamu,
Varrak, 2003, hind: 20,00 eurot
Anita Gunnars, Tikkimine ja pisted,
Varrak, 2006, hind: 17,00 eurot
Heather Zoppetti, Argine pits,
Tänapäev, 2015, hind: 15,00 eurot
Tiina Meeri, Kudumisõpetus 4. Kolme ja viie silmuse mustrid. Patentkoed,
Valgus, 1997, hind: 11,00 eurot
Tiina Meeri, Kudumisõpetus (2. osa). Diagonaalkoed. Horisontaalsed vööndid,
Valgus, 1996, hind: 11,00 eurot
Lill Nylén, Õmblemine. Täielik käsiraamat,
Sinisukk, 2005, hind: 35,00 eurot
Käsitöö all on 2223 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!