Teema: Kalandus, jahindus, mesindus
Pealkiri:
Ulukihoolde ABCAutor(id): Enn Mahoni
Kujundaja: Guido Pant
Kirjastus: Eesti NSV Riiklik Agrotööstuskompleks
Linn:
Aasta: 1987
Originaalkeel: eesti keel
Lehekülgi: 55
Seisukord: kohati määrdunud kaaned ja lehed, sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Käesolevas väljaandes on põhitähelepanu pööratud ulukite elutingimuste parandamisele, s.o. varje-, pesitsus-, sigimis-, kaitse- ja toitumistingimuste parandamisele, samuti mõningal määral ulukite haigestumise profülaktikale ja röövulukite arvu reguleerimisele. Seega nendele ulukihoolde abinõudele, mis otseselt sõltuvad jahimeeste kohusetundlikkusest ja südametunnistusest. On püütud välja tuua põhitõed ja viimased seisukohad nendes ulukihoolde lõikudes. Ei saa unustada ka ulukihoolde osatähtsust metsa- ja põllumajanduskahjustuste vältimisel.
Väljaandes on käsitletud sõraliste, kanaliste ning lühidalt ka veelindude, veega seotud imetajate, jäneste ja karu hoolet. Samuti on toodud seisukohad kiskjaliste arvu reguleerimiseks.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ulukihoolde ABC, Enn Mahoni, Eesti NSV Riiklik Agrotööstuskompleks 1987Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kalandus, jahindus, mesindus alla viimati lisatud:
Lembit Sirge, Mesilaste maailm. Algajale ja kogenud mesinikule,
Maalehe Raamat, 1999, hind: 14,00 eurot
Enn Vaino, Laanes kaigub jahisarv (2. osa),
2004, hind: 8,00 eurot
Enn Vaino, Laanes kaigub jahisarv (1. osa),
2003, hind: 6,00 eurot
Virve Kulbin, Tähtsamad mesindustehnilised põhinõuded,
Eesti NSV Põllumajanduse Ministeerium, 1970, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Tiit Randla, Jahimehe käsiraamat,
Valgus, 1979, hind: 6,00 eurot
Herman Talts, Tegelik mesindus,
Valgus, 1971, hind: 6,00 eurot
Vello Vainura, Jahieetika küsimusi,
Eesti Raamat, 1967, hind: 1,50 eurot
Koostanud ja toimetanud: Tiina Tammet, Eesti meeraamat,
Forma Media, 2007, hind: 8,00 eurot
Nikolai Rukovski, Mööda ulukite jälgi,
Valgus, 1987, hind: 4,00 eurot
Matthias Thun, Mahemesindus. Mesilaste pidamine kosmiliste rütmide järgi,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 35,00 eurot
Kalandus, jahindus, mesindus all on 449 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!