vaata plaate reklaam
Raamatu otsing
Kuidas raamatuid tellida?
Ostmine on lihtne. Kui olete leidnud omale sobiva raamatu, siis vajutage nuppu "Lisan ostukorvi". Paremasse veergu ilmub nähtavale Teie ostukorv koos nimekirjaga. Nii lisage korvi kõik raamatud, mida endale tellida soovite. Peale vähemalt ühe raamatu lisamist ostukorvi ilmub paremas veerus nähtavale nupp "Vaatan korvi sisu", mille kaudu saab vaadata detailsemat vaadet ja lisada enda tellimisandmed. Täitke ankeet ja saatmiseks klõpsake nuppu “Saada tellimus”.Kuidas maksta?
Peale tellimuse saatmist komplekteerib vanaraamat.ee meeskond teie tellitud raamatupaki ja saadab teile meili teel tellimuse arve. Raamatupaki postitame peale arve laekumist.

Kuidas ja mis aja jooksul toimub kauba kättetoimetamine?
Kauba kättesaamiseks Eesti piires on erinevaid võimalusi: DPD kulleriga otse koju (4,70 EUR), Omniva tähitud maksikirjana või standardpakina (3 EUR), SmartPosti pakiautomaadiga (2,3 EUR), Omniva pakiautomaadiga (2,5 EUR), DPD pakipoega (2,5 EUR) ja seda sõltumata paki suurusest. Välismaale kauba saatmise maksumus sõltub konkreetse paki kaalust.

Kas kaupa saab tellida ka välismaalt?
Jah, tellimuse võite vormistada kus iganes riigis Te parasjagu asute ja kauba saadame Teie soovitud aadressile. Välismaale kauba saatmise maksumus sõltub konkreetse paki kaalust. Kauba eest maksmisel ei saa kahjuks kasutada krediitkaarti, maksta saab ainult välisülekandega ja seejuures lisandub kauba maksumusele ja postikulule 5,75 eurot ülekandekulu.

Kas ma saan tellida ka mitu eksemplari ühte ja sama raamatut?
Kui on soov tellida mõnda raamatut rohkem kui üks eksemplar siis ka see on
võimalik kui meil on seda raamatut laos rohkem. Andke sellest meile teada
tellimuse vormistamise ankeedi lisainfos.

Ootenimekirja lisamine
Kui raamat on küll kataloogis olemas, kuid pole praegu müügil, siis saad lisada end ootenimekirja. Saada soovitud raamatu pealkiri, autor ja enda kontakt (telefoninumber) e-mailile ja teavitame sind kohe kui raamat saabub müügile.

Kuna raamatu kohta lisainfo otsimine või ootenimekirja lisamine ei pruugi anda alati kiiret ja kohest tulemust, siis oleme käsitlenud neid teavitusi mitte tellimustena, vaid lisainfo andmisena, mis ei pane päringu esitajale kohustust raamatut osta.

Kuidas ma saan rohkem infot raamatu kohta?
Vajutage raamatu nime või pildi peale ja siis avaneb raamatu detailne info.

Vanaraamat  |   E-post   |   © vanaraamat, Biblio OÜ, 2008-2020 |   Biblio OÜ Lai valik uusi ja kasutatud raamatuid, noote ja vinüülplaate Tlf:(372) 734 1901